Notowania

rynek spożywczy
27.07.2016 11:42

Hoop zamyka fabrykę w Bielsku Podlaskim. Ponad sto osób straci pracę

Hoop Polska - spółka zależna Kofola ČeskoSlovensko - zdecydowała o zaprzestaniu produkcji w zakładzie w Bielsku Podlaskim w ramach restrukturyzacji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Hoop Polska Sp. z o.o.)

"Kontynuacja produkcji w Kutnie i Grodzisku Wielkopolskim, gdzie zakłady rozbudowano i zmodernizowano w ostatnich latach, pozwoli utrzymać wysoką jakość produktów, zwiększyć przewagę konkurencyjną i zredukować wpływ rosnącej presji cenowej na polskim rynku" - czytamy w komunikacie.

Restrukturyzacja Hoop Polska jest planowana na okres od sierpnia do grudnia 2016 r. Zwolnienia dotkną około 137 pracowników.

Spółka przekazała informację o planowanych zwolnieniach grupowych do odpowiedniego urzędu pracy i rozpoczęła konsultacje ze stroną społeczną.

Działalność Grupy Kofola koncentruje się na produkcji napojów w pięciu segmentach branżowych: napoje gazowane, napoje niegazowane, wody mineralne, syropy oraz napoje niskoalkoholowe.

Tagi: rynek spożywczy, giełda, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
27-07-2016

WikiSzkoda ludzi. Produkt bardzo dobry. w porównaniu np: do wód i napoi z okolic Radomia, tam to dopiero tablica z pierwiastkami. Hoop cola jest na … Czytaj całość

27-07-2016

kornik drukarzA czego się wyborcy pisu spodziewali?? Wszelkie firmy zagraniczne zawijają się z Polski. Nikt normalny nie będzie męczył się z chorym rządem i jego … Czytaj całość

27-07-2016

WODNIKA KTO JESZCZE PIJE TEGO ODRDZEWIACZA ?. WODY GAZOWANE KOLOROWE TO SZAJS CHOROBOWY. CZAS POWRÓCIĆ DO KOMPOTÓW,NEKTARÓW,SOKÓW NATURALNYCH.

Rozwiń komentarze (44)