Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Łukasz Pałka
|

#dziejesienazywo: Chcesz zarobić na giełdzie? Szukaj szans wśród małych spółek

0
Podziel się:

Giełdowy indeks małych spółek sWIG80 jest jedynym, który od początku roku utrzymuje się na plusie - podkreśla Sobiesław Kozłowski, analityk z DM Raiffeisen Bank Polska.

#dziejesienazywo: Chcesz zarobić na giełdzie? Szukaj szans wśród małych spółek
(Andrzej Hulimka/REPORTER)

Giełdowy indeks małych spółek sWIG80 jest jedynym, który od początku roku utrzymuje się na plusie - podkreśla Sobiesław Kozłowski, analityk z DM Raiffeisen Bank Polska. W rozmowie z Łukaszem Pałką w #dziejesienazywo wskazuje, którymi spółkami powinni zainteresować się inwestorzy, by zarobić.

Pierwsza połowa roku na warszawskiej giełdzie to bardzo trudny czas dla posiadaczy akcji. Indeks największych spółek WIG20 waha się obecnie w okolicach 1.800 punktów, co oznacza, że jest na poziomie około 25 procent niższym niż rok temu.

Sobiesław Kozłowski wskazuje, że inwestorzy, którzy chcą zarobić na giełdzie, powinni szukać swojej szansy w akcjach spółek małych, a także tych, których sprzedaż oparta jest o eksport. W ich przypadku będzie im pomagać przede wszystkim słaby złoty.

Gośćmi Łukasza Pałki w #dziejesienazywo byli: Sobiesław Kozłowski, analityk z DM Raiffeisen Bank Polska, oraz Łukasz Wilkowicz z "Dziennika Gazety Prawnej".

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)