Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Łukasz Pałka
|

#dziejesienazywo: Chcesz zarobić na giełdzie? Szukaj szans wśród małych spółek

0
Podziel się

Giełdowy indeks małych spółek sWIG80 jest jedynym, który od początku roku utrzymuje się na plusie - podkreśla Sobiesław Kozłowski, analityk z DM Raiffeisen Bank Polska.

#dziejesienazywo: Chcesz zarobić na giełdzie? Szukaj szans wśród małych spółek
(Andrzej Hulimka/REPORTER)
bDAQWPiZ

Giełdowy indeks małych spółek sWIG80 jest jedynym, który od początku roku utrzymuje się na plusie - podkreśla Sobiesław Kozłowski, analityk z DM Raiffeisen Bank Polska. W rozmowie z Łukaszem Pałką w #dziejesienazywo wskazuje, którymi spółkami powinni zainteresować się inwestorzy, by zarobić.

Pierwsza połowa roku na warszawskiej giełdzie to bardzo trudny czas dla posiadaczy akcji. Indeks największych spółek WIG20 waha się obecnie w okolicach 1.800 punktów, co oznacza, że jest na poziomie około 25 procent niższym niż rok temu.

bDAQWPjb

Sobiesław Kozłowski wskazuje, że inwestorzy, którzy chcą zarobić na giełdzie, powinni szukać swojej szansy w akcjach spółek małych, a także tych, których sprzedaż oparta jest o eksport. W ich przypadku będzie im pomagać przede wszystkim słaby złoty.

Gośćmi Łukasza Pałki w #dziejesienazywo byli: Sobiesław Kozłowski, analityk z DM Raiffeisen Bank Polska, oraz Łukasz Wilkowicz z "Dziennika Gazety Prawnej".

bDAQWPjC
wiadomości
gospodarka
dziejesienazywo
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)