Notowania

swig80
23.05.2016 12:45

#dziejesienazywo: Chcesz zarobić na giełdzie? Szukaj szans wśród małych spółek

Giełdowy indeks małych spółek sWIG80 jest jedynym, który od początku roku utrzymuje się na plusie - podkreśla Sobiesław Kozłowski, analityk z DM Raiffeisen Bank Polska.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Andrzej Hulimka/REPORTER)

Giełdowy indeks małych spółek sWIG80 jest jedynym, który od początku roku utrzymuje się na plusie - podkreśla Sobiesław Kozłowski, analityk z DM Raiffeisen Bank Polska. W rozmowie z Łukaszem Pałką w #dziejesienazywo wskazuje, którymi spółkami powinni zainteresować się inwestorzy, by zarobić.

Pierwsza połowa roku na warszawskiej giełdzie to bardzo trudny czas dla posiadaczy akcji. Indeks największych spółek WIG20 waha się obecnie w okolicach 1.800 punktów, co oznacza, że jest na poziomie około 25 procent niższym niż rok temu.

Sobiesław Kozłowski wskazuje, że inwestorzy, którzy chcą zarobić na giełdzie, powinni szukać swojej szansy w akcjach spółek małych, a także tych, których sprzedaż oparta jest o eksport. W ich przypadku będzie im pomagać przede wszystkim słaby złoty.

Gośćmi Łukasza Pałki w #dziejesienazywo byli: Sobiesław Kozłowski, analityk z DM Raiffeisen Bank Polska, oraz Łukasz Wilkowicz z "Dziennika Gazety Prawnej".

Tagi: swig80, wiadomości, gospodarka, dziejesienazywo, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz