Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Koniec MdM a ceny mieszkań - czy warto się spieszyć?

0
Podziel się

Koniec programu Mieszkanie dla Młodych to kwestia najbliższych miesięcy - kończą się pieniądze przeznaczone na ten program, a obecny rząd - nawet jeśli dołoży jeszcze coś do obecnej puli - chce zakończyć ten program definitywnie. Co to oznacza dla tych, którzy chcą kupić - albo sprzedać - mieszkanie? Gdzie ceny wzrosną a gdzie spadną?

Koniec MdM a ceny mieszkań - czy warto się spieszyć?
bEahyVkR

Koniec programu Mieszkanie dla Młodych to kwestia najbliższych miesięcy - kończą się pieniądze przeznaczone na ten program, a obecny rząd - nawet jeśli dołoży jeszcze coś do obecnej puli - chce zakończyć ten program definitywnie. Co to oznacza dla tych, którzy chcą kupić - albo sprzedać - mieszkanie? Gdzie ceny wzrosną, a gdzie spadną?

Na te pytania w #dziejesienazywo Joanna Skrzypiec pytała ekspertów - Bartosza Turka z Lion's Banku i Michała Krajkowskiego z Domu Kredytowego Notus.

Minister Henryk Kowalczyk, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów, zapowiedział w #dziejesienazywo koniec programu MdM - przynajmniej w obecnej formie. Jego zdaniem należy wprowadzić program wzorowany na Rodzinie na Swoim, który uwzględniał też budowę domów jednorodzinnych.

bEahyVkT
Zobacz także: Zobacz: Minister Kowalczyk zapowiada w #dziejesienazywo wsparcie czynszówek i budownictwa jednorodzinnego:
bEahyVlu
wiadomości
gospodarka
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)