Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac. oprac. Jacek Bereźnicki
|

Leszek Miller: afera KNF jest większa od afery Rywina

37
Podziel się

Rywin nie wysyłał do Sejmu żadnych propozycji legislacyjnych, a pan Chrzanowski zdążył wysłać projekt poprawki, która została przyjęta - stwierdził były premier Leszek Miller w Radiu Zet.

Leszek Miller: afera KNF jest większa od afery Rywina
(Adrian Grycuk/wikimedia (CC BY-SA 3.0 PL))
bDmHKQyd

- Rywin nie wysyłał do Sejmu żadnych propozycji legislacyjnych, a pan Chrzanowski zdążył wysłać projekt poprawki, która została przyjęta - stwierdził były premier Leszek Miller w Radiu Zet.

Prowadząca rozmowę z politykiem Beata Lubecka zapytała, czy Afera KNF jest większa od afery Rywina. - Oczywiście. Tu mamy przedstawicieli ważnych instytucji państwowych, którzy mają dbać o kondycję sektora bankowego, a ten sektor to interesy milionów ludzi - wyjaśnił.

- Kierownictwo PiS-u liczy, że nie będzie już żadnych bulwersujących informacji, że opinia publiczna nie uzyska kolejnych danych i że komunikat "instytucje państwa działają normalnie" będzie na tyle uspokajający, że notowania PiS nie spadną - ocenił Miller.

bDmHKQyf

- Został zdymisjonowany jeden człowiek. Rano mówił, że się nie dymisjonuje, a po południu się zdymisjonował. Nawet wiemy, kto go przekonał. Szef Komisji podlega Prezesowi Rady Ministrów - zaznaczył.

Na pytanie, czy Adam Glapiński nadal powinien być szefem NBP, były premier odpowiedział: To się okaże, czy są jakieś dalsze nagrania, tym razem z udziałem Glapińskiego. Zastanawia mnie silna obrona pana Chrzanowskiego przez szefa NBP - dodał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDmHKQyl
bDmHKQyG
KOMENTARZE
(37)
wszx
2 lata temu
cały pis to wielka korupcja, kłamstwo i złodziejstwo
cynik
2 lata temu
To nie jest afera. To jest jeden z normalnych elementów działania PiSu zmierzającego do uczynienia z Polski parobka PiSu. Aktualnie do PiSu należy prokuratura, wszystkie formacje policyjne, prywatna armia WOT i armia zawodowa, społeczne media na czele z TV oraz obsadzone kacykami wszystkie firmy państwowe i co większe prywatne przez tzw. pełnomocników. A kto podskoczy to go PiSowski fiskus wykończy. Aktualnie zarzynane są sądy .Na 100 lecie niepodległości wolna Polska umarła - mamy PiSpolskę
walec sie toc...
2 lata temu
to jeszcze nie wszystko w tej sprawie cierpliwosci
bDmHKQyH
KAT
2 lata temu
Chrzanowski, chodzi sobie po KNF-ie, usuwa rzeczy, które mogą go pogrążyć, a ABW wchodzi tam łaskawie jak on dopiero wyjdzie!!!!!! jest na wolności spotyka się z ludzmi z którymi omawia co mają mówić i robić!!! a Ziobro nic!!! żaden areszt i przeszukanie o 6-tej rano !!!! TO JEST WŁAŚNIE PiS!!!!! WSZYSTKICH ZAMKNĄĆ BYLE NIE NASZYCH!!!!!!
Rypin
2 lata temu
... a grupa trzymająca władzę tę poprawkę "klepnęła" !
...
Następna strona