Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Monika Szafrańska
|

Grupa Lotos otworzy 5 nowych restauracji Subway. Do połowy wakacji będzie ich 19

3
Podziel się:

Grupa Lotos otworzy pięć kolejnych restauracji Subway w czerwcu i lipcu w Radzyminie, Gdańsku, Radomiu i Krakowie oraz w MOP Rowień - podała spółka. Do połowy wakacji sieć stacji paliw LOTOS będzie miała 19 takich punktów gastronomicznych.

Grupa Lotos otworzy 5 nowych restauracji Subway. Do połowy wakacji będzie ich 19
(Grupa Lotos)

Od końca 2015 r. do maja br. Lotos otworzył już 14 restauracji Subway na stacjach paliw w następujących miejscowościach: Rumia, Poznań, MOP Rudka, Emilianów, MOP Krzyżanów Zachód, MOP Oleśnica Mała, MOP Krzyżanów Wschód, MOP Police, MOP Łęka, Łódź, MOP Witowice, Gdańsk, MOP Kozłów oraz MOP Rachowice.

W komunikacie prasowym spółka podkreśliła, że restauracje w sieci Lotos (łącznie z nowymi obiektami) lokalizowane są przy autostradach i drogach ekspresowych. W następnym półroczu możemy spodziewać się otwarcia kolejnych restauracji.

Grupa Lotos jest zintegrowanym pionowo koncernem naftowym, który zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem ropy naftowej, jej przerobem oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Lotos wyniosły 20,9 mld zł w 2016 roku.

Subway to amerykańska, obecnie największa na świecie pod względem liczby lokali, sieć tzw. restauracji szybkiej obsługi. Globalnie posiada dziś ponad 44 500 restauracji w 110 państwach.

giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(3)
hdd
5 lata temu
Brawo , brawo trzeba wyprzeć te fastfoodowy jak Makdonaldyzacja i KFC
Ula
5 lata temu
Kraje skandynawskie nie maja euro i na tym dobrze wyszli !!! Nie dajmy sie zastraszac !!! Polska ma byc Polska !!!
seb
5 lata temu
najpierw niech wyrownaja stwaki wynagrodznia np. takie same jak w niemczech a dopiero moga wprowadzic euro jak nie wyrownaja stawek to niech sie wala z euro