Notowania

sankcje wobec rosji
30.10.2014 13:45

Moskwa radzi Rosjanom, by zostali w domach

Nadzór sanitarny radzi by ze względu na niebezpieczne wirusy, w tym ebolę, okres ferii zimowych Rosjanie spędzali w kraju.

Podziel się
Dodaj komentarz
(alex-and-r/CC BY-NC-SA 2.0/Flickr)

Rosjanie powinni ograniczyć podróże zagraniczne. Taką rekomendację przekazała swoim rodakom szefowa Rosyjskiej Agencji Nadzoru Sanitarnego. Anna Popowa zwróciła uwagę na niebezpieczne wirusy, w tym ebolę i poradziła, aby okres ferii zimowych Rosjanie spędzali w kraju.

W opinii szefowej Rospotriebnadzoru, należy ograniczyć wszelkie podróże do niezbędnego minimum i zatroszczyć się o zdrowie swoje oraz najbliższych.

Wcześniej rosyjskie MSZ rekomendowało Rosjanom powstrzymanie się od zagranicznych wycieczek, za względu na możliwość aresztowania.

W opinii rosyjskiej dyplomacji wzrosła liczba przypadków zatrzymania obywateli Federacji Rosyjskiej, na żądanie amerykańskich służb, co ma związek z wprowadzonymi przez USA antyrosyjskimi sankcjami.

Z informacji przekazanych przez związek branży turystycznej wynika, że Rosjanie rzeczywiście rzadziej podróżują, ze względu na antyrosyjskie nastroje.

Czytaj więcej w Money.pl
Polska wśród największych wrogów Rosji Według sondażu wśród najlepszych przyjaciół Rosji znalazły się: Chiny, Białoruś, Kazachstan i Indie.
UE zaostrzy sankcję wobec Rosji jeśli... Bruksela wyraziła ubolewanie z powodu zapowiedzi szefa dyplomacji Rosji, że Moskwa zamierza uznać wyniki wyborów w samozwańczych republikach proklamowanych w Donbasie.
Minister: Ten pan powinien wyjechać z Polski _ Polska nie wyrzuciłaby nikogo z kraju, jeśli nie byłoby twardych dowodów przeciwko niemu _.
Rosyjskie MSZ: Wybory to szansa na dialog Kijów i Zachód uważają, że zaplanowane przez separatystów wybory w Donbasie przeczą mińskim porozumieniom ws. uregulowania konfliktu na wschodniej Ukrainie.
Tagi: sankcje wobec rosji, rosja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, gospodarka światowa
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz