Notowania

nagrody dla urzędników
20.12.2016 07:49

87 milionów zł w ramach nagrody. Ministrowie rządu Szydło nie oszczędzają

Podziel się
Dodaj komentarz
(Adam Zwart/REPORTER)

Politycy PiS często zarzucali politykom PO rozpasanie i niegospodarność, jednak sami lekką ręką wydają publiczne pieniądze. Od początku kadencji w ministerstwach wypłacono aż 87 mln zł nagród – czytamy w "Super Expresie".

Jak czytamy w dzienniku, najwięcej dostali pracownicy resortu finansów. Od 16 listopada 2015 roku do grudnia 2016 otrzymali nagrody w wysokości niemal 24 mln złotych. To średnio 3445 zł nagrody, najwyższy dodatek to aż 15 tys. zł. Co wpływało na wysokość przyznawanej nagrody? Ilość, jakość i złożoność wykonywanej pracy, skuteczna realizacja celów, umiejętność współpracy i zaangażowanie - tłumaczy resort w "Super Expresie".

Niewiele resortów wydało przez ostatni rok na nagrody mniej niż milion. Informacji gazecie udzieliły niemal wszystkie ministerstwa. Zabrakło odpowiedzi od Kancelarii Premiera i MSWiA.

oprac. Anna Frankowska

Tagi: nagrody dla urzędników, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
20-12-2016

jacieniemogęNajgorsze jest to że PIS to to samo co PO !!! PO gdyby miało taką większość jak PIS robiło by dokładnie to samo!! Zresztą PIS kopiuje to co robiła PO … Czytaj całość

20-12-2016

TessPO w ciagu 8 lat nie zagarnelo tyle co PIS w ciagu roku. Z PISu sa hieny cmentarne.

20-12-2016

antyz"Ojczyznę dojną racz im zabrać Panie". Cóż, każda "zmiana" jest jednakowo pazerna chociaż tej obecnej "dobrej" to chyba długo … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (617)