Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

87 milionów zł w ramach nagrody. Ministrowie rządu Szydło nie oszczędzają

617
Podziel się:
87 milionów zł w ramach nagrody. Ministrowie rządu Szydło nie oszczędzają
(Adam Zwart/REPORTER)

Politycy PiS często zarzucali politykom PO rozpasanie i niegospodarność, jednak sami lekką ręką wydają publiczne pieniądze. Od początku kadencji w ministerstwach wypłacono aż 87 mln zł nagród – czytamy w "Super Expresie".

Jak czytamy w dzienniku, najwięcej dostali pracownicy resortu finansów. Od 16 listopada 2015 roku do grudnia 2016 otrzymali nagrody w wysokości niemal 24 mln złotych. To średnio 3445 zł nagrody, najwyższy dodatek to aż 15 tys. zł. Co wpływało na wysokość przyznawanej nagrody? Ilość, jakość i złożoność wykonywanej pracy, skuteczna realizacja celów, umiejętność współpracy i zaangażowanie - tłumaczy resort w "Super Expresie".

Niewiele resortów wydało przez ostatni rok na nagrody mniej niż milion. Informacji gazecie udzieliły niemal wszystkie ministerstwa. Zabrakło odpowiedzi od Kancelarii Premiera i MSWiA.

oprac. Anna Frankowska

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(617)
alelluja
7 lat temu
pis to ubecka partia , z przeważającą częścią starych komunistów
DS
7 lat temu
Co byście nie gadali to nic wam to juź nie pomoże,jesteście przegrani...Trzeba było martwić się o obywatela za waszych niby rządów. Z dnia na dzień PiS zyskuje poparcie.
Max
7 lat temu
a nie poszły nagrody na cele charytatywne?? prosze sprawdzić..
Iwi
7 lat temu
tak, chocbyscie nie wiem, jak długo pisali o łamaniu PRAW człowieka przez PIS, to ja Wam przypomne, jak łamali PRAWA człowieka esbecy, ubecy, i inii, w tym WRON, wszystko jest w internecie i zyja jeszcze ludzie z tamtych czasów, a jeżeli ktos miał 15 lat w stanie wojennym, to tez wychodził na ulicę, a nie dopiero po 50 tce...
SWOJAK
7 lat temu
ZŁODZIEJE - ZA CO TĘ POLSKĘ TO SPOTYKA
...
Następna strona