Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Niefortunna wypowiedź Gowina. Cymański: przeprosił, ale to była woda na młyn

Niefortunna wypowiedź Gowina. Cymański: przeprosił, ale to była woda na młyn

Czy ministrowie powinni dostać tak wysokie premie? - Nie powinno tak być. To była sztuczna forma podnoszenia relatywnie, relatywnie powtarzam, niskich uposażeń ludzi bardzo zdolnych, bardzo pracowitych, kierujących miliardami - powiedział w programie "Money. To się liczy" Tadeusz Cymański, przewodniczący podkomisji ds. kredytów walutowych.

- W tej sprawie każda wypowiedź, szczególnie wiceministra Gowina, była niefortunna. Przeprosił, ale to była woda na młyn. Jadą po nas, zwłaszcza opozycja - dodał Cymański.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
iwo
2018-03-15 17:20
Jak wam tak zle to zrezygnujcie ,dajcie szanse innym, w koncu bedzie zmiana,a tak w ogole to co sie dziwicie jak "" na dole "" nagrada wynosi ok, 50 zl
jxx.
2018-03-15 17:09
Dobre ci to opozycja bo suweren ma klapki na oczach i jest głuchoniemy brednie panie Cymański.
Ni
2018-03-15 09:40
Jedzie po was nie tylko opozycja. Zdolni ludzie zarządzający miliardami? Zdolni do czego? Wydawania nie swoich miliardów, tak? Nikt ich na siłę ta gdzie są nie stawiał, sami rwą się do tych miliardów, bo zawsze można coś uszczknąć dla siebie, jakaś rada nadzorcza w firmie, jakiś biznesik na boku z usługami dla rządu prowadzony przez szwagra itp.
Pokaż wszystkie komentarze (12)