Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

O Inteligentnym Rozwoju w Uniejowie

1
Podziel się

Organizatorzy Międzynarodowego Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 ujawnili pierwsze szczegóły tegorocznej - trzeciej edycji wydarzenia. Gospodarzem wydarzenia została gmina Uniejów w łódzkiem.

O Inteligentnym Rozwoju w Uniejowie
bDAlztit

Debata otwierająca forum poświęcona będzie odnawialnym źródłom energii. „Perspektywy rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii jako wyzwanie nowoczesnej gospodarki” to temat rozpoczynający MFIR 3.0. Uczestnicy rozmawiać będą m.in o innowacyjnych metodach wykorzystania wody geotermalnej. Wśród zaproszonych gości pojawią się m.in eksperci w dziedzinie geotermii z zagranicy oraz przedstawiciele największych organizacji, firm oraz uzdrowisk geotermalnych w kraju.

MFIR 3.0 to prestiżowe wydarzenie naukowo-gospodarczo-samorządowe, które odbędzie się w dniach 18 -20 października 2018 w uzdrowisku geotermalnym Uniejów. - Chcemy, aby współpraca na trzech płaszczyznach: biznesu, samorządu i nauki, była jak najlepsza i myślę, że nasze forum znaczenie się do tego przyczynia - mówi Damian Baran, dyrektor MFIR 3.0.

Co roku ponad 1000 liderów rozwoju i inwestycji bierze udział w panelach poświęconych innowacyjnej gospodarce i inteligentnemu rozwojowi. W Uniejowie zaplanowanych jest ponad 25 paneli dyskusyjnych.

bDAlztiv

Podczas wydarzenia wręczona zostanie Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju pod patronatem Prezes Urzędu Patentowego RP, dr Alicji Adamczak. Jednym z towarzyszących wydarzeń zaplanowanych na ten rok są targi „Uznane Marki”.

25 maja, podczas konferencji prasowej w Uniejowie, odbędzie się prezentacja partnerów merytorycznych forum oraz ich innowacyjnych projektów prezentowanych podczas forum. 26 maja, główni partnerzy i wybrani laureaci Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju swoje projekty zaprezentują podczas relacji na żywo, którą przeprowadzi ogólnopolska telewizja.

Informacja prasowa

bDAlztiB
bDAlztiW
wiadomości
gospodarka
gospodarka polska
KOMENTARZE
(1)
POPiS intelek...
3 lata temu
Przepis na inteligĘtny rozwój brzmi: "WINCYJ UKRA/CHINCZYKA I KOGO SOBIE JESZCZE CHCECIE ŻEBY PRACOWAŁ ZA MISKĘ RYŻU"