Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Płać albo nigdzie nie pojedziesz

0
Podziel się:

Sposobem, by zmusić klienta firmy leasingowej ociągającego się ze spłatą rat, może być GPS. System znajdzie przedmiot sporu i odetnie zapłon.

Płać albo nigdzie nie pojedziesz
(mroach/CC/flickr)

Sposobem, by zmusić klienta firmy leasingowej ociągającego się ze spłatą rat, może być GPS. System znajdzie przedmiot sporu i odetnie zapłon, czyniąc go bezużytecznym. Może np. w ten sposób unieruchomić samochód.

Firmy zajmujące się sprzedażą i obsługą modułów GPS mówią o coraz większym zainteresowaniu tą usługą. Ich zdaniem ożywienie na rynku leasingowym i upowszechnienie się rozwiązań technologicznych powodują, że leasingodawcy zaczynają sięgać po nowe formy zabezpieczeń przed firmami, które nie wywiązują się ze zobowiązań - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Jednak same firmy leasingowe są ostrożne w deklarowaniu wdrażania tego typu rozwiązań - czytamy w gazecie.

Czytaj więcej w Money.pl
Pociąg się spóźnia? Sprawdzisz to w domu PKP Polskie Linie Kolejowe chcą ułatwić pasażerom planowanie podróży i w tym celu uruchomiły na swojej stronie internetowej serwis umożliwiający monitorowanie w czasie rzeczywistym wszystkich połączeń kolejowych - poinformowali we wtorek przedstawiciele spółki.
Kierowcy zapłacą dodatkowe setki milionów. Oto CEPiK 2.0 Rząd bierze się za kolejne zmiany w przepisach o ruchu drogowym. Znaczące rozszerzenie kontroli, które dotknie 20 mln Polaków, to także dodatkowe opłaty.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)