Notowania

plan morawieckiego
27.04.2016 13:11

Plan Morawieckiego wymaga dopracowania. Tak uważają przedsiębiorcy

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Biznesu uważa, że plan ma elementy, które trzeba poprawić. Chodzi o brak przepisów wykonawczych czy szczegółów dotyczących wykorzystania pieniędzy zgromadzonych przez polskie firmy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Andrzej Hulimka/East News)

Tak zwany "plan Morawieckiego" jest szansą na wykorzystanie polskiego potencjału, ale wymaga dopracowania. Tak uważa prezes Polskiego Stowarzyszenia Biznesu Piotr Barełkowski.

Stowarzyszenie zorganizowało konferencję "Głos Polskiego Biznesu", podczas której omawiane są szczegóły "Planu na rzecz odpowiedzialnego rozwoju", opracowanego przez wicepremiera i ministra rozwoju Mateusza Morawieckiego.

Piotr Barełkowski ocenia, że dokument może pozwolić Polsce na szybszy rozwój. Podkreślił, że nasz kraj ma olbrzymi potencjał, który, dobrze wykorzystany, sprawi, że polska gospodarka zajdzie dużo dalej. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Biznesu dodaje, że plan ma też elementy, które trzeba poprawić. Chodzi o brak przepisów wykonawczych, czy szczegółów dotyczących wykorzystania pieniędzy zgromadzonych przez polskie firmy.

Tagi: plan morawieckiego, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz