Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Pożyczka Samoobsługowa Providenta nagrodzona Certyfikatem direct.money.pl

0
Podziel się:

Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z Pożyczki Samoobsługowej Providenta.

Szukasz wygodnej pożyczki, którą otrzymasz szybko i bez wychodzenia z domu? Sprawdź, co zaproponuje ci Provident. Pożyczka Samoobsługowa wyróżnia się elastycznym systemem ratalnym oraz przejrzystymi warunkami umowy. To spowodowało, że oferta Providenta zyskała uznanie ekspertów direct.money.pl.

Korzyści, jakie daje ci Pożyczka Samoobsługowa

  • Możliwość spłaty pożyczki w wygodnych, wcześniej ustalonych ratach
  • Całkowita obsługa wniosku przez internet
  • Jasne zasady dotyczące terminu i wysokości spłaty pożyczki (bez haczyków i ukrytych kosztów)
  • Krótki czas rozpatrzenia wniosku, dzięki czemu pieniądze trafią szybko na twoje konto

Ile i na jaki okres możesz pożyczyć?

Pożyczkę Samoobsługową możesz przeznaczyć na dowolny cel i dopasować jej wysokość do swoich potrzeb. W ramach oferty otrzymasz od 300 do nawet 15 000 zł. Pożyczkę możesz rozłożyć na 3, 6, 12, 18 lub 24 raty, jednak zobowiązania powyżej 10 000 zł są rozkładane wyłącznie na 24 raty.

Jeśli zdecydujesz się wziąć pożyczkę na 12 miesięcy, to bez względu na jej wysokość, możesz skorzystasz z oferty specjalnej „0%”. Wówczas oprocentowanie twojej pożyczki wyniesie 0%, natomiast całkowity koszt pożyczki 4,44% miesięcznie. Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Samoobsługowej wziętej w ramach oferty specjalnej „0%”, znajdziesz poniżej:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 132,64%; całkowita kwota kredytu – 3000 zł; całkowita kwota do zapłaty – 4598,40 zł; stopa oprocentowania – 0%; całkowity koszt kredytu – 1598,40 zł (w tym: prowizja – 1598,40 zł, odsetki – 0 zł); 12 miesięcznych równych rat w wysokości 383,20 zł każda.

Oferta specjalna „0%” jest ważna do 14.03.3017 r., dlatego pozostało już niewiele czasu, aby z niej skorzystać.

R E K L A M A

Jak otrzymać Pożyczkę Samoobsługową?

Wniosek możesz złożyć całkowicie online. Po wyborze kwoty i okresu spłaty pożyczki podaj swoje dane i utwórz konto w serwisie. Następnie poczekaj na akceptację twojego wniosku. Jak już ją otrzymasz, potwierdź numer swojego rachunku bankowego, wpłacając złotówkę na wskazane konto (kwota ta zostanie ci później zwrócona). Przelew jest potrzebny tylko do tego, aby Provident mógł sprawdzić, czy dane na rachunku bankowym zgadzają się z tymi, które podałeś we wniosku. W następnym kroku Provident przeleje na wskazane przez ciebie konto kwotę pożyczki. Aby skorzystać z oferty Providenta, musisz mieć ukończone 18 lat, posiadać polskie obywatelstwo oraz stały dochód.

Nagradzamy atrakcyjne oferty

Certyfikat direct.money.pl to wyróżnienie przyznawane produktom finansowym godnym polecenia. Pożyczka Samoobsługowa zyskała nasze uznanie ze względu na przejrzyste warunki umowy, możliwość indywidualnego dopasowania oferty do swoich potrzeb oraz wygodną formę spłaty w miesięcznych ratach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
direct.money.pl
KOMENTARZE
(0)