Notowania

Prezes Kruka kupił duży pakiet akcji swojej firmy. Wartość transakcji to blisko 5 milionów złotych

Piotr Krupa, prezes zarządu Kruka nabył duży pakiet akcji kierowanej przez siebie firmy. Wartość transakcji opiewała na niemal 5 milionów złotych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(KRUK SA)
Prezes zarządu Kruka kupił duży pakiet akcji firmy windykacyjnej.

Piotr Krupa, prezes zarządu Kruka, kupił duży pakiet akcji kierowanej przez siebie firmy. Wartość transakcji opiewała na niemal 5 milionów złotych.

W piątek 22 września Piotr Krupa kupił 17 660 akcji Kruka po średniej cenie 282,52 zł - poinformowała w poniedziałek spółka. Prezes zdecydował się na zakup trzy dni po sprzedaży 10 tysięcy akcji po cenie 308,30 zł.

Więcej praw dla wierzycieli spółek. Ale zyskują też dłużnicy. Co konkretnie?

Na początku września Krupa kupił akcje firmy za sumę przekraczająca 15 milionów złotych. We wrześniu akcje Kruka były wyceniane na 339 zł. Obecnie, po korekcie, są wycenianie na ponad 280 zł.

Piotr Krupa jest jest jednym z największych akcjonariuszy firmy Kruk. Obecnie kapitalizacja spółki to około 5,3 miliarda złotych. Krupa zdominował rynek wierzytelności w Polsce. Stworzył firmę Kruk w oparciu o tak zwaną polubowną windykację.

Swój model biznesowy oparł o rozkładanie spłaty wierzytelności na dogodne, realne do spłaty dla dłużników raty. Prezes Kruka zarządza wierzytelnościami w Polsce i Rumunii, próbuje swoich sił także na rynkach w Czechach i na Słowacji

Tagi: piotr krupa, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-09-2017

100 % PRAWDAWSZYSTKIE WINDYKACJE = DZIAŁALNOŚĆ MAFIJNA.

25-09-2017

olajuz kombinuja

25-09-2017

dzwonię bo wymyślilem sobie ,że masz długKruk albo też BEST SA.

Rozwiń komentarze (8)