Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Przedsiębiorcy będą protestować przed Sejmem

0
Podziel się:

Nie jesteśmy gorsi od górników - tak mówią przedsiębiorcy, którzy o 13.00 będą protestować przed Sejmem.

Przedsiębiorcy będą protestować przed Sejmem
(Kancelaria Prezesa Rady Ministrów)

Organizatorzy manifestacji podkreślają, że górnictwo to tylko 3 procent polskiego PKB a małe i średnie firmy stanowią 67 procent PKB. Tymczasem według nich, rząd ustępuje pod żądaniami górników, a nie słucha przedsiębiorców. Protestujący zapowiadają, że są tak zdesperowani, że podobnie jak górniczy związkowcy, mogą przed Sejmem palić opony.

Czytaj więcej w Money.pl
Zmniejszą biurokrację? Ustawa w Sejmie Resort gospodarki, który przygotował dokument wskazał, że stanowi on kontynuację wcześniejszych działań legislacyjnych, mających na celu ułatwienie i uproszczenie regulacji prawnych dotyczących wykonywania działalności gospodarczej.
Po manifestacji zaginęły 43 osoby. Kolejna dziś - _ Gdzie oni są, gdzie oni są _ - skandowali uczestnicy manifestacji, którzy przeszli ulicami centrum stolicy Meksyku.
Wiadomo, kto zastąpi Tuska w Sejmie Czeszejko-Sochacka, która zasłynęła zarysowaniem karoserii źle zaparkowanego samochodu, _ dostanie nową szansę _.
Nałęcz: Raczej nie będzie komisji śledczej Prezydencki doradca dodał, że obecny moment, na rok przed wyborami parlamentarnymi, jest jak najgorszy dla powoływania komisji śledczej.
przedsiębiorcy
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)