Notowania

iPhone ze złotym profilem Putina. Limitowana seria telefonów na urodziny prezydenta Rosji

Na obudowie telefonu umieszczono złoty profil rosyjskiego prezydenta. Zależnie od wybranej wersji profil widnieje na czarnym lub ciemnoczerwonym tle.

Podziel się
Dodaj komentarz
(REUTERS)
Putin ogłosi zamiar ubiegania się o kolejną kadencję w grudniu.

Caviar, rosyjsko-włoski producent luksusowych telefonów komórkowych, wypuścił linię iPhonów na urodziny Władimira Putina. Prócz profilu rosyjskiego przywódcy w złocie na aparatach widnieje napis "Putin 2018", co jest aluzją do wyborów prezydenckich w Rosji.

Jak podaje anglojęzyczny "The Moscow Times", seria obejmuje 65 smartfonów (iPhone 8, iPhone 8+ i iPhone X). Portal Lenta.ru zapewnia, iż pierwszy aparat z tej serii jest zarezerwowany dla samego Putina.

Na obudowie telefonu umieszczono złoty profil rosyjskiego prezydenta. Zależnie od wybranej wersji profil widnieje na czarnym lub ciemnoczerwonym tle. Ta druga obudowa, wykonana z kompozytu marmuru nawiązuje - jak podaje producent - do opraw najważniejszych rosyjskich aktów prawnych i paszportów FR.

Zobacz także: Majątek Władimira Putina

Caviar podał, iż napis "V.V. Putin 2018" symbolizuje "oczekiwania i nadzieje wszystkich tych, którzy gotowi są poprzeć kandydaturę Władimira Putina w najbliższych wyborach prezydenckich", zaplanowanych na marzec przyszłego roku.

Aparaty tej serii firma reklamuje jako "nieodłączny atrybut obywatela i patrioty", choć jak przyznaje - "nie dla każdego", ze względu na limitowaną serię 65 sztuk.

Zgodnie z oficjalną biografią rosyjskiego prezydenta urodził się on 7 października 1952 roku w Leningradzie, zatem w sobotę będzie świętował 65. urodziny. Natomiast udziału w przyszłorocznych wyborach prezydenckich Putin jeszcze oficjalnie nie deklarował.

Niezależna telewizja Dożd podała w piątek, powołując się na źródła zbliżone do Kremla, iż prezydent ogłosi zamiar ubiegania się o kolejną kadencję w grudniu, najpóźniejszym możliwym terminie przed rozpoczęciem kampanii wyborczej.

Firma Caviar już wcześniej produkowała smartfony z wizerunkiem Putina - w 2014 roku. Jak przypomina "The Moscow Times", po dokonanej przez Rosję w marcu 2014 roku aneksji Krymu notowania Putina w Rosji wzrosły rekordowo, a jego wizerunki zaczęto umieszczać na różnego rodzaju akcesoriach.

Tagi: putin, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
06-10-2017

JaA u Nas niemieckie media szczuja, pogardliwie, lekcewazaco opisuja Pana Prezydenta

07-10-2017

JaPutin daj jednego a zagłosuje na ciebie albo daj dwa hahahaha

07-10-2017

QqryqWieś tańczy i śpiewa.Żenada.Odpust.itp.

Rozwiń komentarze (6)