Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Tomasz Sąsiada
|

Spekulant w kilka godzin zarobił milion. Teraz ludzie wybiorą, na co przeznaczy część pieniędzy

20
Podziel się:

Trader Rafał Zaorski przeznaczy 50 tys. zł z zarobionego w piątek miliona na cele charytatywne. Potrzebującego, na którego pójdzie połowa tej kwoty, wybrał sam. Przyszłość pozostałych 25 tysięcy powierzył internautom, którzy zdecydują o niej w ankiecie.

Rafał Zaorski w piątek na tradingu zarobił milion złotych.
Rafał Zaorski w piątek na tradingu zarobił milion złotych. (Rafał Zaorski/Facebook)

Trader Rafał Zaorski przeznaczy 50 tys. zł z zarobionego w piątek miliona na cele charytatywne. Potrzebującego, na którego wpłacił w poniedziałek połowę tej kwoty, wybrał sam. Przyszłość pozostałych 25 tysięcy powierzył internautom, którzy zdecydują o niej w ankiecie.

Zaorski pokazał w piątek w transmisji na żywo, jak w ciągu kilkugodzinnego tradingu zarabia milion złotych. Jak zapowiadał, 5 procent z tej kwoty przeznaczy na cele charytatywne.

Zaorski poinformował na Facebooku, że o przyszłości połowy tej kwoty zdecyduje sam. Jak ogłosił, 25 tys. zł pójdzie na wsparcie walczącego z rakiem chłopca, który potrzebuje leczenia w Niemczech. W poniedziałek poinformował o wpłaceniu pieniędzy.

O celu, na który pójdzie drugie 25 tys. zł, zdecydować mają internauci w facebookowej ankiecie. Zaorski zaznaczył, że można głosować na zaproponowane przez niego cele, ale też dodawać nowe. Jedyny warunek - muszą to być cele charytatywne.

Ankieta trwa do końca lutego. Na cel, który zostanie w niej wskazany, będą też przeznaczone pieniądze zebrane podczas charytatywnego tradingu zaplanowanego na 16 marca.

wiadomości
gospodarka
gospodarka polska
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(20)
Pablo L
4 lata temu
Niezła patologia w komentarzach :) Zazdrość przesłoniła wam oczy, ocena poszła koniec tematu, Zaorski to spekulant złodziej? A może geniusz?
Piotr
6 lat temu
A dzisiaj stracił 2,5 mln ( tak mówi) lub więcej bo rachunku nie pokazał z minusem tak jak z plusem i o tym już nikt nie pisze w mediach głównych.A stado owiec na golenie za nim poszło otwierając rachunki i przyłączając się do grupy TJS
S jan
6 lat temu
Boli mnie nazwa SPEKULANT chłopak zarobił uczciwie Nie to Co RZĄDZĄCY Na lapowkach i premiach
Marek
6 lat temu
Jak chce sie dzielic to ja potrzebuje troche pieniazkow.
xxx
6 lat temu
A gdzie artykuł, jak inny trader w tym czasie stracił milion:)