Notowania

wiadomości
12.02.2018 11:09

Spekulant w kilka godzin zarobił milion. Teraz ludzie wybiorą, na co przeznaczy część pieniędzy

Trader Rafał Zaorski przeznaczy 50 tys. zł z zarobionego w piątek miliona na cele charytatywne. Potrzebującego, na którego pójdzie połowa tej kwoty, wybrał sam. Przyszłość pozostałych 25 tysięcy powierzył internautom, którzy zdecydują o niej w ankiecie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafał Zaorski/Facebook)
Rafał Zaorski w piątek na tradingu zarobił milion złotych.

Trader Rafał Zaorski przeznaczy 50 tys. zł z zarobionego w piątek miliona na cele charytatywne. Potrzebującego, na którego wpłacił w poniedziałek połowę tej kwoty, wybrał sam. Przyszłość pozostałych 25 tysięcy powierzył internautom, którzy zdecydują o niej w ankiecie.

Zaorski pokazał w piątek w transmisji na żywo, jak w ciągu kilkugodzinnego tradingu zarabia milion złotych. Jak zapowiadał, 5 procent z tej kwoty przeznaczy na cele charytatywne.

Zaorski poinformował na Facebooku, że o przyszłości połowy tej kwoty zdecyduje sam. Jak ogłosił, 25 tys. zł pójdzie na wsparcie walczącego z rakiem chłopca, który potrzebuje leczenia w Niemczech. W poniedziałek poinformował o wpłaceniu pieniędzy.

O celu, na który pójdzie drugie 25 tys. zł, zdecydować mają internauci w facebookowej ankiecie. Zaorski zaznaczył, że można głosować na zaproponowane przez niego cele, ale też dodawać nowe. Jedyny warunek - muszą to być cele charytatywne.

Ankieta trwa do końca lutego. Na cel, który zostanie w niej wskazany, będą też przeznaczone pieniądze zebrane podczas charytatywnego tradingu zaplanowanego na 16 marca.

Tagi: wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
12-02-2018

BobCzemu ma służyć lansowanie rzekomego milionera na tak zacnym portalu jak money??? Czy ktoś z redaktorów raczył zweryfikować te informacje? Czy … Czytaj całość

12-02-2018

fraherstwoco za szczodrosc Niech idzie uczciwie zarobi ten milion a nie "skubie" naiwnych ...

12-02-2018

BossTo nie zarobek, to spekulacja. Nic nie przetworzył, wyprodukował, tak się pompuje kasę z reszty społeczeństwa

Rozwiń komentarze (19)