Notowania

ratownictwo medyczne
14.10.2016 12:19

Ratownictwo Medyczne. Kiedy wprowadzą zmiany?

Podziel się
Dodaj komentarz
(Andrzej Hulimka/REPORTER)

Projekt ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym został w piątek przekazany do konsultacji społecznych - powiedział minister Konstanty Radziwiłł (na zdjęciu).

Jest to już trzeci z projektów, które szef resortu zdrowia na spotkaniu z premier Beatą Szydło i przedstawicielami "Solidarności" zobowiązał się przedstawić do połowy października. Minister dodał, że wszystko przebiega zgodnie z ustaleniami. Dwa pozostałe projekty są już w konsultacjach od 2 tygodni.

Minister Radziwiłł podkreślił, że dwa projekty ustaw: o sieci szpitali oraz podstawowej opiece zdrowotnej są już w konsultacjach. Zbierane są opinie, uwagi na ten temat, odbywają się spotkania - tak, jak było ustalone.

Minister Radziwiłł dodał, że przekazywany do konsultacji projekt jest realizacją programu Prawa i Sprawiedliwości, a także expose premier Beaty Szydło w zakresie Państwowego Ratownictwa Medycznego, które stanie się - jak to ujął - "bardziej publiczne niż dotychczas".

Tagi: ratownictwo medyczne, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-10-2016

JaTo odeślijcie z urzędów i samorządów pracujących emerytów , byłych mundurowych i ludzi z dawnych układów i układzików, którzy bardzo negatywnie o … Czytaj całość

14-10-2016

OCIO.MJEDNO ZERO ZNIKĄD , DRUGIE ZERO ZE SŁUŻB NAGRYWAJĄ PIERDOŁY OPOWIADANE PRZY ALKOHOLU I Z TEGO PIS ROBI WIELKĄ AFERĘ.

14-10-2016

MIKACHWILA A ZA CO ONI CHCĄ PODWYZKI .ZA TO ŻE NIE UMIĄ UCZYC I KOREPETYCJE TRZEBA BRAĆ NO SZKODA BARDZO .

Rozwiń komentarze (4)