Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ratownictwo Medyczne. Kiedy wprowadzą zmiany?

4
Podziel się:
Ratownictwo Medyczne. Kiedy wprowadzą zmiany?
(Andrzej Hulimka/REPORTER)

Projekt ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym został w piątek przekazany do konsultacji społecznych - powiedział minister Konstanty Radziwiłł (na zdjęciu).

Jest to już trzeci z projektów, które szef resortu zdrowia na spotkaniu z premier Beatą Szydło i przedstawicielami "Solidarności" zobowiązał się przedstawić do połowy października. Minister dodał, że wszystko przebiega zgodnie z ustaleniami. Dwa pozostałe projekty są już w konsultacjach od 2 tygodni.

Minister Radziwiłł podkreślił, że dwa projekty ustaw: o sieci szpitali oraz podstawowej opiece zdrowotnej są już w konsultacjach. Zbierane są opinie, uwagi na ten temat, odbywają się spotkania - tak, jak było ustalone.

Minister Radziwiłł dodał, że przekazywany do konsultacji projekt jest realizacją programu Prawa i Sprawiedliwości, a także expose premier Beaty Szydło w zakresie Państwowego Ratownictwa Medycznego, które stanie się - jak to ujął - "bardziej publiczne niż dotychczas".

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(4)
Ewe.
8 lat temu
Jest tak jak piszecie.Jestem nauczycielem,ale sama podpisuje sie pod tym iż jest to zawód uprzywilejowany.Niestety, nauczyciel korzystaz prawa do wolnego,które przysługuje uczniowi:święta ,wakacje itd.Moim zdaniem więcej dyrektorów szkół powinno wykorzystywac fakt,że ma liczne grono pracowników,którzy sa do jego dyspozycji podczas wakacji.Szkoły i sale lekcyjne w opłakanym stanie,syf wszędzie.Może tak szanowne grono zamiast plotkować o rodzicach swoich uczniów w pokoju nauczycielskim, wziełoby się do roboty podczas wakacji i odświeżyło swoje sale.Jednym słowem zbyt dużo wolnego.Boże narodzenie -2 tyg wolnego, wakacje,ferie, weekendy, a nawet teraz wymyślają wolny Dzien Nauczyciela od pracy.Nie ma nauczyciela jeżeli nie ma szkoły. Zgadzam sie również z opinia o zatrudnianiu emerytów, którym już sie nic nie chce.Młodzi niewypaleni nauczyciele z masa pomysłów siedzą i czekaja aż taki umrze wreszcie bo wówczas zwolni sie miejsce ,które i tak zaraz będzie zajęte bo AKURAT córka jednej koleżanki kończy studia i tak sie składa ,że sie nadaje na to miejsce. Szkoły nie ogłaszaja nawet się iz szukaja pracowników ,wszystko toczy sie w zamknietym gronie koleżanek i szanownych kolegów z szanownego grona pedagogicznego.
MIKA
8 lat temu
CHWILA A ZA CO ONI CHCĄ PODWYZKI .ZA TO ŻE NIE UMIĄ UCZYC I KOREPETYCJE TRZEBA BRAĆ NO SZKODA BARDZO .
Ja
8 lat temu
To odeślijcie z urzędów i samorządów pracujących emerytów , byłych mundurowych i ludzi z dawnych układów i układzików, którzy bardzo negatywnie o obecnie władzy mówią. Zatrudniani po dawnych układach i układzikach, mają emeryturki i dobre pensje, a dla młodych nie ma pracy i nadzieję !
OCIO.M
8 lat temu
JEDNO ZERO ZNIKĄD , DRUGIE ZERO ZE SŁUŻB NAGRYWAJĄ PIERDOŁY OPOWIADANE PRZY ALKOHOLU I Z TEGO PIS ROBI WIELKĄ AFERĘ.