Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rocznica stanu wojennego
13.12.2014 12:43

Rocznica stanu wojennego. Premier Kopacz odwiedziła Lecha Wałęsę

- Bardzo ciepłe, sympatyczne i serdeczne spotkanie. Rozmawiano o problemach Polski, służbie zdrowia, świętach i 33 latach po stanie wojennym - zrelacjonował Mieczysław Wachowski, prezes Instytutu Lecha Wałęsy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Adam Warżawa)

Premier Ewa Kopacz odwiedziła Lecha Wałęsę w jego domu w Gdańsku-Oliwie. Były prezydent złamał kilka dni temu prawą nogę i lekarze założyli mu gips na sześć tygodni. Spotkanie Kopacz i Wałęsy trwało pół godziny.

Premier nie rozmawiała z dziennikarzami po spotkaniu z byłym przywódcą _ Solidarności _. Na ich pytania, jak przebiegła wizyta odpowiedziała tylko _ bardzo dobrze _ i wsiadła do samochodu.

_ - Bardzo ciepłe, sympatyczne i serdeczne spotkanie. Rozmawiano o problemach Polski, służbie zdrowia, świętach i 33 latach po stanie wojennym _ - powiedział dziennikarzom relacjonując rozmowę obojga polityków prezes Instytutu Lecha Wałęsy, Mieczysław Wachowski.

Szefowa rządu życzyła Wałęsie zdrowia. - _ Jako lekarz spojrzała nawet na kartę chorego _ - dodał Wachowski.

W prezencie podczas wizyty premier ofiarowała byłemu prezydentowi bombki na choinkę. _ - W każdej sytuacji, szczególnie trudnej, na ten dom może Pani liczyć _ - zadeklarował Wałęsa podczas rozmowy z Kopacz.

W najbliższy wtorek ma dojść do zmiany gipsu i prześwietlenia nogi byłego prezydenta. Ostateczne zdjęcie gipsu planowane jest na 19 stycznia, potem Wałęsę czeka jeszcze rehabilitacja.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: rocznica stanu wojennego, Ewa Kopacz, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz