Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Izabela Trzaska
|

Rynek, któremu nie grozi spekulacyjna bańka

7
Podziel się:

Dlaczego rynek nieruchomości luksusowych jest taki stabilny? - To kwestia lokalizacja. Są jedyne, nigdzie takich nie ma - mówi Karolina Kaim, prezes Tacit Investment w programie "Money. To się liczy". - Są bardzo wyszukane, jedyne w swoim rodzaju.

Rynek, któremu nie grozi spekulacyjna bańka

Dlaczego rynek nieruchomości luksusowych jest taki stabilny? - To kwestia lokalizacji - mówi Karolina Kaim, prezes Tacit Investment w programie "Money. To się liczy". - To nieruchomości bardzo wyszukane, jedyne w swoim rodzaju - dodaje.

wiadomości
gospodarka
gospodarka polska
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(7)
Zdzichu
6 lat temu
W Polsce nieruchomości są tanie i będą tanie, bo w Trzecim Świecie nieruchomości są tanie.
Marcin
6 lat temu
Czytałem na tym portalu już mnóstwo bzdur i bełkotu, ale ten artykuł przebija wszystko co do tej pory tu przeczytałem. Skala głupoty wybiła szybę na mierniku.
Polak 2
6 lat temu
W Poslce sa jedne z najtanszych nieruchomosci w Europie, rowniez pod wzgladem zarobki/cena nieruchomosci. Banka nieruchomosci w Polsce to jakas bzdura, nie ma zadnych fundamentalnych powodow do tego. Kto nie wierzy zapraszam do zobaczenia pare wykresow innych panstw na np. Global Property Guide
schrony dla z...
6 lat temu
Teraz są modne Luksusowe Schrony w Nowej Zelandii i Tasmanii. A w RPA nieruchomości taniutkie. :))
Baks
6 lat temu
Pani Redaktor... z wielkim szacunkiem do Pani, ale artykuł bzdura. W tej chwile jest bańka, a kiedy wystąpią załamania na rynkach (kryzys i krach) to te luksusy spadają jak zastrzelona kaczka na polowaniu! ;)