Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tesco chce sprzedać swój biznes we wschodniej Europie

45
Podziel się:

Brytyjska sieć supermarketów Tesco czeka na oferty - Brytyjczycy chcą sprzedać swój biznes na Węgrzech i w całym regionie środkowo-wschodniej Europy - podaje w środę dziennik "Magyar Ildok", który uzyskał takie informacje z centrali Tesco w Londynie.

Tesco chce sprzedać swój biznes we wschodniej Europie
(Szymon Blik/Reporter)

"Sprzedaż biznesu Tesco na Węgrzech +jest w programie+. Jeśli dostaniemy przyzwoitą ofertę, Tesco ją zaaprobuje" - powiedziało anonimowe źródło z Tesco w Londynie, cytowane przez "Magyar Ildok".

"Tesco planuje sprzedaż swoich firm na Węgrzech, w Czechach, Polsce i na Słowacji w jednym pakiecie" - podało źródło.

Tesco ogłosiło w ub. roku, że umieści swoje firmy na Węgrzech, w Polsce, na Słowacji i w Czechach "pod egidą" Tesco Europa, aby zracjonalizować operacje w tym regionie.

wiadomości
gospodarka
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(45)
zxc
6 lat temu
niech padnie w PiSdu
ano tak
6 lat temu
Czekamy na apektakularne bankructwo, hangary i baraki zawalą się same a na działce poza miastem, też nic nie zarobią. Z braku chętnych wróci do dawnej wartości. Tzw.kapitalizm, to nie tylko zyski ale i straty!
Urban
6 lat temu
Wyprowadziło się zyski płacąc podatek od płac i spada się do następnego kraju na wschodzie !!!!
Y3322
6 lat temu
Kupiłbym , ale mi się nazwa nie podoba...
Patryk
6 lat temu
Brytyjczycy uciekaja z UE i zwijaja biznes, Rosjanie stoja juz ofichalnie pod Ukraińską granicą, Niemcy każą robic zapasy oraz chca powolac obowiązek sluzby wojskowej no i Turcja dogaduje sie z Rosja a posrodku jak zwykle my ktorzy zaczynamy rosnac w sile no i kraje grupy wyszechradzkiej ktore zaczynaja sie stawiac wszystkim dookola. Historia sie powtarza, jak tylko zaczynamy byc liczacym sir graczem to nas kasuja z kazdej strony.
...
Następna strona