Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Totalizator Sportowy otworzył już 9 salonów gier. Obroty przekraczają 10 mln zł

19
Podziel się:

Totalizator Sportowy pilotażowo uruchomił 9 salonów gier na automatach na terenie całej Polski. Jak informuje spółka, obroty w salonach przekroczyły 10 mln zł.

Automaty do gier od TS. Obroty przekraczają 10 mln zł
Automaty do gier od TS. Obroty przekraczają 10 mln zł (Sebastian Ogórek)
bEJkMVqZ

Totalizator Sportowy testuje pomysł własnych salonów gier. Idzie mu nieźle.

"Obecnie w ramach prowadzonego pilotażu działa dziewięć legalnych salonów gier. Ostatni z nich został otwarty w Bielsku-Białej. Jest on największym spośród wszystkich do tej pory uruchomionych. Ustawionych jest w nim 50 automatów" - informuje Totalizator Sportowy, cytowany przez PAP.

Jak przekazała spółka, oprócz Bielska-Białej, salony zostały uruchomione w Krzeszowicach, Bydgoszczy, Warszawie, Białymstoku, Rzeszowie, Wrocławiu, Łomży oraz w Skawinie.

bEJkMVrb

"Jeśli mówimy o zarejestrowanych klientach, to mamy ich już ponad 2200. Obroty w salonach przekroczyły 10 mln zł" - podał TS.

Pilotaż trwa od drugiego kwartału 2018 r. Pierwszy salon do gier uruchomiono w czerwcu w Bydgoszczy.

"Pilotaż służy wypracowaniu najlepszego modelu biznesowego. Chcemy poznać preferencje klientów i wybrać najlepszy możliwy model biznesowy" - tłumaczy spółka.

bEJkMVrh

Wkrótce otwarte zostaną kolejne salony. Jak informuje PAP, Totalizator Sportowy wprowadza gry na automatach w oparciu o znowelizowaną ustawę o grach hazardowych, realizując monopol państwa w tym zakresie. Pilotaż ma objąć ponad 1,2 tys. automatów do gier w całym kraju.

TS zakłada, że docelowo, w ciągu 4-5 lat, może wprowadzić na rynek ok. 38 tys. automatów współpracujących z centrum zarządzania informatycznego i dostępnych w salonach gier w całym kraju.

1 kwietnia 2017 r. weszła w życie znowelizowana ustawa o grach hazardowych, którą pod koniec ubiegłego roku podpisał prezydent Andrzej Duda.

bEJkMVri

Nowela gruntownie zmieniła ustawę z 2009 roku oraz wprowadziła silną kontrolę państwa w obszarze gier na automatach. Zgodnie z ustawą m.in. automatami do gier zarządza Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, który jest spółką Skarbu Państwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz też: Rewolucja w Lotto. Będzie można grać przez internet
bEJkMVrC
KOMENTARZE
(19)
Songo
2 lata temu
Zatrzymać to! Koszty leczenia uzależnionych, będą 10 razy wyższe! To jest dramat rodzin!
Marian
3 lata temu
Spoko przynajmniej coś legalnego a nie otwierają tych nielegalnych lokali i coraz się czyta w artykułach że policja wkroczyła czy coś.
Powinno być z...
3 lata temu
Tu powinno byc juz dawno nie 9 salonów tylko z 10 tys!! Na ślimaczym tempie Totka zyskuja milardy mafie działające na nielegalnych automatacha skarb Państwa traci rocznie ok 2-3 mild zł!! Ktoś w MFie ewidentnie działa na rzecz mafii i celowo oddziływuje na spowolnie procesu powstawania państwowych salonów z automatami. To czysty pieniądz i to ogromny dla Państwa, dlaczego więc pozwala sie na tak ślimacze tempo!!
bEJkMVrD
koliber
3 lata temu
Gdyby mieli więcej sprytu to utworzyliby kasyno online i zakłady bukmacherskie. Przejęli by większość rynku w Polsce.
jojo
3 lata temu
Katolickie państwo PiS czerpie korzyści z hazardu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!