Notowania

wiadomości
16.08.2017 14:08

Twórcy Naszej Klasy nauczą tworzenia gier. Rusza czwarta edycja Akademii Free2Play

Darmowe kursy adresowane są do wszystkich zainteresowanych profesjonalnym tworzeniem gier.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Akademia Free2Play)

We wrześniu wystartuje kolejna edycja darmowych kursów tworzenia gier Akademia Free2Play.

Setka uczestników, która wyróżni się w etapach online, weźmie udział w trzydniowych warsztatach stacjonarnych we Wrocławiu i przeglądarki m.in. Na Ryby, Let's Hunt, czy Ale Folwark. Twórcami Akademia Free2Play są Maciej Popowicz i Arkadiusz Pernal, założyciele portalu naszaklasa.pl.

Organizatorem zmagań jest studio developerskie Ten Square Games, tworzące gry hobbystyczne na urządzenia mobilne. Twórcami Ten Square Games są Maciej Popowicz i Arkadiusz Pernal.

Według organizatorów Akademii Free2Play darmowe kursy adresowane są do wszystkich zainteresowanych profesjonalnym tworzeniem gier.

Jak zaznaczają w informacji prasowej, mile widziani są zarówno studenci i absolwenci kierunków technicznych, jak i osoby z wykształceniem humanistycznym myślące o zmianie ścieżki kariery.

Wideo: "Na Ryby" - darmowa wędkarska gra online

Uczestnicy będą mieli do wyboru trzy obszary rozwoju: programowania, grafiki oraz projektowania gier. Do każdego z nich przygotowano po pięć lekcji, które kończą się ćwiczeniami sprawdzającymi nabyte umiejętności.

- Kursy w ramach Akademii Free2Play skonstruowaliśmy w sposób umożliwiający bezstresową i efektywną naukę od podstaw, dlatego zapraszamy wszystkich chcących poznać gamedev od podszewki - mówi Maciej Popowicz.

- Podczas szkoleń online uczestnicy zmierzą się z zadaniami, które dla najlepszych będą przepustką na stacjonarne warsztaty we Wrocławiu - podkreśla. - Tam zespoły zbudowane z designerów, grafików i programistów staną przed kolejnym wyzwaniem: stworzeniem w pełni autorskiej gry - dodaje.

Zwycięzcy zmagań otrzymają nie tylko nagrody rzeczowe, ale także możliwość odbycia stażu w Ten Square Games.

Tagi: wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
16-08-2017

maxgdzie sie rekrutoiwac?

Rozwiń komentarze (1)