Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Unijni szefowie MSZ potwierdzili przedłużenie sankcji

0
Podziel się

Unijne sankcje gospodarcze na Rosję - przedłużone do stycznia przyszłego roku.

Unijni szefowie MSZ potwierdzili przedłużenie sankcji
(Jacek Bereźnicki)
bDzNztpN

Szefowie MSZ państw Unii Europejskiej potwierdzili decyzję, podjętą w ubiegłym tygodniu przez ambasadorów państw członkowskich.

Unijne sankcje gospodarcze na Rosję - przedłużone do stycznia przyszłego roku. Szefowie MSZ państw Unii Europejskiej formalnie potwierdzili decyzję, podjętą w ubiegłym tygodniu przez ambasadorów państw członkowskich. Chodzi o ograniczenie dostępu do rynków kapitałowych dla rosyjskich banków, embargo na dostawy broni, czy zakaz sprzedaży zaawansowanych technologii do Rosji.

Unijni przywódcy już na szczycie w marcu dali do zrozumienia, że sankcje zostaną utrzymane do momentu pełnego wdrożenia porozumień z Mińska, dotyczących zakończenia konfliktu na wschodzie Ukrainy.

bDzNztpP
Czytaj więcej w Money.pl
Putin i Cipras nie rozmawiali o pomocy finasowej Jeszcze przed rozmowami obu przywódców, rzecznik Kremla powiedział, że Rosja jest gotowa rozważyć pożyczkę dla Grecji. Dodał, że Grecy "jeszcze nie poprosili" o takie wsparcie.
Cimoszewicz wie, kiedy Putinowi skończą się pieniądze Rosja przez zachodnie sankcje i spadające ceny ropy przechodzi najgorszy kryzys od 1998 roku - mówi były premier w wywiadzie dla Money.pl.
Rosja odpowie G7 pięknym za nadobne - Sankcje mają swoje plusy - cytują wypowiedź szefa prezydenckiej administracji rosyjskie agencje.
bDzNztqq
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)