Notowania

Firma Majdana zapowiada, że będzie sprzedawać swoje perfumy na Poczcie. Ale Poczta nic o tym nie wie

Poczta Polska nie prowadziła rozmów dotyczących dystrybucji produktów Vabun, czyli spółki Radosława Majdana, w sieci swoich placówek - deklaruje Poczta Polska.

Podziel się
Dodaj komentarz
(money.pl)
Spółka Radosława Majdana zadebiutowała na giełdzie 28 czerwca.

To jej reakcja na komunikat Vabun sprzed kilku dni, który w niepozostawiający wątpliwości sposób anonsuje, że szykuje się współpraca z pocztowym gigantem.

5 lipca spółka Vabun opublikowała komunikat, w którym podaje, że podpisała "list intencyjny z dystrybutorem zajmującym się umieszczaniem towarów do sprzedaży w placówkach Poczty Polskiej". W liście obie strony deklarują, że ich zamiarem jest "możliwość nawiązania strategicznej współpracy w zakresie dystrybucji i sprzedaży produktów" firmy Majdana w wybranych placówkach Poczty.

Vabun podała, że najpierw chciałaby na próbę umieścić swoje perfumy jedynie w części placówek w województwach pomorskim i zachodniopomorskim. Docelowo współpraca miałaby zostać rozszerzona na całym kraj.

Zobacz też: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Najciekawsze fakty

Jednak przedstawicielka Poczty zaprzecza, jakoby taka współpraca była planowana. "Poczta Polska S.A. nie prowadziła dotychczas z żadnym dostawcą towarów handlowych rozmów dotyczących wprowadzenia produktów firmy Vabun S.A. do sieci placówek pocztowych" - napisała w środę Justyna Siwek, rzecznik prasowa Poczty Polskiej, w komunikacie cytowanym przez Polską Agencję Prasową.

Siwek wyjaśniła, że sprzedaż perfum na poczcie nie jest możliwa, bo zgodnie z prawem przy sprzedaży perfum potrzebna jest kasa fiskalna, a na poczcie takiego sprzętu nie ma.

Vabun zadebiutowała na giełdzie, na rynku NewConnect, 28 czerwca tego roku z bardzo dobrym rezultatem. - Na polskim rynku jest jeszcze wiele do zdobycia. Wchodząc na giełdę nie chcemy zgarnąć pieniędzy i się zwinąć. Stawiamy na rozwój firmy i jej wizerunku - mówił w rozmowie z money.pl Radosław Majdan. A jego wspólnik Robert Krassowski dodawał, że firma liczy na kontrakt z Rossmannem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

Tagi: vabun, giełda, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze, giełda na żywo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
11-07-2018

WeraMajdan możesz być pewien ,że utopiłeś kasiorę! Ze zwykłej antypatii do ciebie i twojej starej obiecuję,że na pewno nie kupię.

11-07-2018

seye5ujaj i rowu bym nie skropil tym swinstwem bo od tej patologicznej pary a w sumie to sciema jak oirganizacja charytatywna sportowcow...pralnie kasy … Czytaj całość

11-07-2018

HeheNie udawajcie zdziwionych, błagam. Każdy kto ma doświadczenie na gpw wie ze to zwykle golenie jeleni, dawców kapitału . Firemka z utargujemy jak … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (38)