Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
volvo
30.08.2016 16:09

Volvo zatrudni 400 inżynierów. Ruszyła rekrutacja

Volvo Cars rozpoczął jeden z największych procesów rekrutacyjnych w historii. Firma otwiera nowe centrum badawczo-rozwojowe w mieście Lund na południu Szwecji. Volvo chce zatrudnić około 400 inżynierów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AFP/EAST NEWS)

Volvo Cars, producent samochodów segmentu premium rozpoczął jeden z największych procesów rekrutacyjnych w 89 letniej historii marki. Marka przeżywa rozwój, trwają prace nad systemami bezpieczeństwa kolejnej generacji, samochodami autonomicznymi i technologią aut elektrycznych.

Firma planuje rekrutację około 400 inżynierów przez najbliższe dwanaście miesięcy. Głównie będą to osoby odpowiedzialne za rozwój oprogramowania. Większość nowych pracowników będzie pracowało w dziale R&D Volvo w Geteborgu w Szwecji.

Volvo otwiera nowe centrum badawczo-rozwojowe w uniwersyteckim mieście Lund na południu Szwecji, gdzie pracę we wrześniu rozpocznie pierwszych 35 pracowników. W Lund znajduje się słynny uniwersytet, miasto jest położone blisko Malmo i duńskiej stolicy Kopenhagi.

Poprzez proces rekrutacji Volvo wzmacnia pozycję w sektorze automotive. Firma bardzo mocno inwestuje w nowe technologie w takich obszarach jak jazda autonomiczna, aktywne systemy bezpieczeństwa i elektryfikacja. Aby osiągnąć ten cel, eksperci Volvo widzą potrzebę ciągłego rozwoju i zatrudniania największych talentów w dziedzinie programowania.

Tagi: volvo, wiadomości, gospodarka, gospodarka światowa
Źródło:
Puls HR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz