Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Zadbaj o rozwój swoich pracowników. Dofinansowania na kursy i szkolenia

0
Podziel się

Wykwalifikowana kadra to gwarancja sukcesu firmy. Dzięki środkom z Unii Europejskiej pracownicy mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw mają szansę na zdobycie dodatkowych kwalifikacji i kompetencji. Wystarczy skorzystać z Podmiotowego Systemu Finansowania (PSF), który oferuje dofinansowania m.in. szkoleń, studiów podyplomowych, mentoringu oraz coachingu.

Zadbaj o rozwój swoich pracowników. Dofinansowania na kursy i szkolenia
bDXQouMl

Aby jak najlepiej zadbać o rozwój kompetencji zawodowych przedsiębiorców i ich pracowników, powstała Baza Usług Rozwojowych, w której znajdują się wysokiej jakości oferty profesjonalnych firm i instytucji szkoleniowych.

Czym jest Podmiotowy System Finansowania (PSF)?

PSF to forma pomocy finansowej ze środków unijnych przeznaczona na usługi rozwojowe, czyli przede wszystkim szkolenia i kursy.

Program kierowany jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców, ich pracowników oraz osób samozatrudnionych. W jego ramach możesz ubiegać się o dofinansowanie na szkolenia, np. dla marketingowców, informatyków, budowlańców, spawaczy, a także dla fryzjerów, kosmetyczek, hydraulików, księgowych oraz wielu innych.

bDXQouMn

Gdzie znajdę dofinansowywane usługi rozwojowe?

Szeroką gamę szkoleń, specjalistycznych kursów, studiów podyplomowych oraz usług z zakresu doradztwa, mentoringu i coachingu znajdziesz w ogólnopolskiej, bezpłatnej Bazie Usług Rozwojowych (BUR) dostępnej pod adresem uslugirozwojowe.parp.gov.pl.

W Bazie znajdują się setki ofert doświadczonych i kompetentnych firm oraz instytucji z różnych branż. Dodatkowo, w ramach tzw. giełdy usług w BUR możesz zamówić usługi „szyte na miarę” – jeśli nie znajdziesz w Bazie odpowiedniej usługi, masz możliwość zamówić ją za pośrednictwem modułu „Tablica ogłoszeń”.

Dlaczego warto skorzystać z PSF?

Proponowane szkolenia i kursy to przede wszystkim spersonalizowane podejście, dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb. Dzięki Bazie Usług Rozwojowych możesz liczyć na profesjonalizm – wszystkie usługi są świadczone przez zweryfikowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) firmy i instytucje, dysponujące odpowiednimi certyfikatami i akredytacjami gwarantującymi wysoką jakość usług. Dodatkowo, możesz wybrać ofertę na podstawie widocznych w Bazie ocen, a następnie sam masz możliwość oceny wykonanej dla Ciebie usługi rozwojowej.

bDXQouMt

Warto wiedzieć

Nabory wniosków odbywają się w sposób ciągły. Za nabór i rekrutację przedsiębiorstw zainteresowanych dofinansowaniem do usług rozwojowych odpowiadają tzw. Operatorzy – obecnie w województwie śląskim działa 6 takich podmiotów.

Ile wynosi dofinansowanie do usługi rozwojowej?

Poziom dofinansowania wynosi od 50% do 80% kosztów i zależy od wielkości przedsiębiorstwa oraz spełnienia warunków dodatkowych, którymi są np. objęcie wsparciem pracowników o niskich kwalifikacjach, w wieku 50+ lub z niepełnosprawnościami czy z branż kluczowych dla rozwoju regionu.

bDXQouMu

Gdzie po informacje?

Punkt Kontaktowy Europejskiego Funduszu Społecznego

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
ul. Kościuszki 30; pokój nr 2, parter
40-037 Katowice

bDXQouMv

_ Telefon: _
32 757 33 11

_ E-mail: _
efs@wup-katowice.pl

_ Godziny pracy punktu: _
od poniedziałku do piątku w godzinach:
7.30–15.30.

Zobacz spot promujący kampanię informacyjną "Śląskie - wyprzedzamy!" nt. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 https://youtu.be/Nw0HXgHR2Nw

bDXQouMw

Informacja prasowa

bDXQouMO
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(0)