Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zapowiadają 800 nowych miejsc pracy we Wrocławiu

0
Podziel się:

Wartość kredytów dla Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki we Wrocławiu w ramach Inwestycji polskich to ponad 21 mln złotych.

Zapowiadają 800 nowych miejsc pracy we Wrocławiu
(Flickr.com/CC BY-SA 2.0/Peter)

Dzięki rozbudowie infrastruktury Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki we Wrocławiu może powstać 800 miejsc pracy. To już przeszło setna umowa podpisana w ramach Inwestycji polskich.

Wartość kredytowania dla Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki we Wrocławiu w ramach Inwestycji polskich to 21,23 mln zł (w tym 8,5 mln zł z Europejskiego Banku Inwestycyjnego).

W efekcie powstanie nowoczesne centrum biurowe (ok. 6 tys. m. kw. powierzchni biurowo-usługowej na sześciu kondygnacjach oraz parking naziemny) dla dolnośląskich przedsiębiorców, umożliwiając im stworzenie 800 nowych miejsc pracy.

Umowa kredytu w ramach programu zawarta między BGK, a Dolnośląskim Parkiem Innowacji i Nauki we Wrocławiu to już ponad setna inwestycja realizowana w ramach programu.

Inwestycje polskie mają przyczynić się do rozwoju wszystkich regionów Polski. Umowy inwestycyjne zostały podpisane z przedsiębiorcami i samorządami w każdym województwie.

Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)