Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wizjoner czy wariat? Jak się robi biznes w nieruchomościach

Michał Sapota, inwestor, ekspert rynku developerskiego, nie lubi, gdy się go nazywa wizjonerem. „Zajmuję się doprowadzaniem rzeczy do finału” – wyjaśnia. „Na pewno jestem trochę wariatem” – dodaje. W rozmowie z Nino Dżikija opowiada o swoim udziale w sukcesie Murapola, firmy która z lokalnego biznesu rozwinęła się do jednej z czołowych w tej branży w Polsce. Jak to się udało? O tym w najnowszym odcinku programu „Nino o biznesie”

18-11-2019
Tagi:
0
0
20
Podziel się
Komentarze (20)
zobacz więcej komentarzy (20)
KOMENTARZE
(20)
Wydymany prze...
miesiąc temu
A teraz ma firmę Hreit i wiele pod spółek np. North dewelopment . Nie płaci podwykonawca przez co budowy opóźnione po kilka lat . . Biznesmen za dwa grosze.
gip
3 lata temu
Miałem zlecenie na jednej z ich inwestycji, bloki TBS to grand hotel przy ich wykończeniu i materiałach, które stosują. Do tego projekt a wykończenie rzeczywiste to dwie różne rzeczy, byle coś zaoszczędzić.
b690
3 lata temu
Murapol to zlodzieje opoznienia siegaja rok. Wykonywanie poprawek trwa 4 miesiac. Jakosc wykonanie pozostawia wiele do zyczenia. Serdecznie nie polecam
b690
3 lata temu
Szkoda tylko ze MURAPOL to oszuści. Opóźnienie budowy nowego bloku juz sięga jednego roku. Na poprawki własnie przez te male przedsiębiorstwa czeka sie ponad 4 miesiące (zwykle płytki na balkonie). Jakosc wykonania jest dramatyczna. Jedna widna na 10 mieszkan na pietrze i wiele innych. Serdecznie nie polecam kupowania mieszkania od tej firmy.
Zośka
3 lata temu
Ale ten facet jest niesamowicie nerwowy. Cały czas jakieś tiki go męczą.