Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
finanse
25.06.2020 14:53

Wrocławski fintech PayEye udostępnia autorskie rozwiązanie płatności tęczówką oka

Łącząc technologię z naturą firma PayEye z Wrocławia stworzyła kompletny system płatniczy opierający się na akceptacji płatności oraz identyfikacji użytkownika za pomocą biometrii tęczówki oka i jako pierwsza na świecie udostępnia go komercyjnie. Od 24 czerwca 2020 roku usługa payeye jest dostępna. Pierwszym miejscem, w którym można zapłacić jednym spojrzeniem jest restauracja Sushi Naka Naka zlokalizowana na wrocławskim Ołtaszynie.

Podziel się
(materiały partnera)

Notatka prasowa

Gdy dwa lata temu tu we Wrocławiu narodziła się myśl o payeye - usłudze i produkcie, które zwiększają komfort życia i podwyższają bezpieczeństwo płatności - nie wiedzieliśmy jak daleko zaprowadzą nas nasze wypowiedziane marzenia. Ekosystem już działa, wchodzimy na rynek pilotażowo w naszym rodzinnym mieście, Wrocławiu. Dzisiaj z naszej usługi można skorzystać w Sushi Naka Naka - miejscu, w którym zrealizowaliśmy pierwszą płatność payeye w kwietniu 2020 roku. Lista naszych Partnerów rośnie z dnia na dzień. Na bieżąco będziemy ją komunikować na www.payeye.com oraz naszych kanałach społecznościowych.

(materiały partnera)

Zachęcamy do skorzystania z prostej a jednocześnie najbezpieczniejszej opcji potwierdzania płatności - tęczówką oka. Wystarczy wejść na www.payeye.com, zarejestrować się, odwiedzić naszego Partnera i płacić jednym spojrzeniem. Wybraliśmy tęczówkę oka, bo jest to najskuteczniejsza metoda identyfikacji spośród wszystkich metod biometrycznych. Dzięki swojej niezawodności zwiększa bezpieczeństwo transakcji, a na tym, jako twórcom ekosytemu PayEye, zależy nam najbardziej – powiedział Krystian Kulczycki, Prezes PayEye sp. z o.o.

Powstała we Wrocławiu spółka PayEye działa pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego i ma status Małej Instytucji Płatniczej. Poza faktem oparcia całego systemu płatności na unikalnym wzorcu tęczówki oka ludzkiego, ekosystem PayEye jest niezależny i bezpieczny a składają się na niego autorskie, innowacyjne urządzenia płatnicze POS, portfel elektroniczny dla użytkowników oraz algorytmy przetwarzające tęczówkę na wzorzec biometryczny (payeye code).

Zarówno dla klientów biznesowych - zwanych przez nas Partnerami PayEye, jak i konsumentów mamy specjalne oferty na dobry początek. – dodaje Krystian Kulczycki, Prezes PayEye sp. z o.o.

(materiały partnera)

W ramach kampanii "payeye od pierwszego spojrzenia” pierwsze 1000 osób po założeniu konta payeye otrzyma 50 zł do wykorzystania u Partnerów PayEye. Wejdź na www.payeye.com, zarejestruj się i sprawdź, jak wygodne może być płacenie!

*Notatka prasowa *

+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące