Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
gospodarka
09.09.2019 14:09

Wybory 2019. Wiceprezes banku jako przedstawiciel polskiej rodziny na konwencji PiS

W pewnym momencie na konwencji Prawa i Sprawiedliwości wystąpiła pewna rodzina – swoją historią miała symbolizować pozytywne skutki polityki socjalnej PiS-u. Okazało się, że ojciec rodziny jest wiceprezesem banku w Otwocku, a premier Morawiecki już wcześniej wpadł do tej rodziny na ciasto.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Twitter)
Typowa polska rodzina nie okazała się taka "typowa" (Fot: Prawo i Sprawiedliwość)

– My i nasza rodzina również odczuwamy te zmiany. Mamy gwarancję bezpieczeństwa finansowego. Dzięki programowi 500+ mogliśmy podjąć decyzję o zakupie domu – powiedział na konwencji Robert Piskorz. Chwalił również program "Dobry Start", który zapewnia 300 złotych na wyprawkę.

– Po prostu stać nas na więcej. Wierzymy, jeśli rodzina jako najmniejsza komórka społeczna będzie miała szansę rozwoju, rozwijać się będzie również ojczyzna – dodał Piskorz i podziękował Jarosławowi Kaczyńskiemu oraz Mateuszowi Morawieckiemu za zmiany w polityce prorodzinnej.

Jednak jak podaje portal Innpoland.pl, Robert Piskorz jest wiceprezesem zarządu Banku Spółdzielczego w Otwocku. Według sprawozdania finansowego za 2018 rok, bank na wynagrodzenia trzyosobowego zarządu przeznaczył prawie 350 tys. złotych. Przy uśrednieniu wychodzi ponad 116 tys. złotych rocznie na osobę, czyli 9,7 tys. miesięcznie.

Zobacz także: KGHM i PGE będą współpracować przy projektach fotowoltaicznych

Dziennikarze portalu liniaotwocka.pl przypomnieli, że premier Morawiecki wraz z Barbarą Borys-Szopą i Elżbietą Rafalską, w trakcie wizyty w Otwocku, odwiedził rodzinę Piskorzów – był u nich na cieście i kawie. Na przykładzie tej rodziny politycy przedstawiali sukces programu 500+.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
09-09-2019

ElaNo super. Dzięki 500 + mogą kupić dom. Kto to kupi? Mam torsje od pieprzenia takich głupot

09-09-2019

HalinaCiasto musiało im bardzo smakować, nie mówiąc już o kawie. Zapewne wszystko sfinansowane z 500+. :) :)

09-09-2019

majaJak bym miała takie pieniądze co miesiąc to też bym nie narzekała. Kłamstwo ma krótkie nogi i przedstawianie Dyrektora Banku jako "normalną polską … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (274)