Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory 2020
29.06.2020 19:08

Wybory na morzu. Tak głosowano na statkach i platformach wiertniczych

Gdyby prezydenta wybierali tylko marynarze i załogi platform wiertniczych, zostałby nim Rafał Trzaskowski. Na żadnej morskiej jednostce nie wygrał Andrzej Duda.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wikimedia Commons)
Wybory na statkach wygrałby Rafał Trzaskowski.

Wybory przeprowadzono na 6 platformach wiertniczych i statkach odbywających rejsy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, członków komisji wyborczej powołują kapitanowie.

Wśród załogi "Daru Młodzieży" najwięcej wyborców - 47 - oddało głos na Rafała Trzaskowskiego. Drugi wynik uzyskał Krzysztof Bosak - 29 głosów, a na trzecim miejscu był Andrzej Duda.

Załoga statku "Horyzont II" oddała po 9 głosów na Rafała Trzaskowskiego i Szymona Hołownię. Władysław Kosiniak-Kamysz dostał 7 głosów, a Robert Biedroń, Krzysztof Bosak i Andrzej Duda po trzy.

Profesjonalna bankowość na miarę XXI wieku: profil zaufany

Na "Fryderyku Chopinie" uprawnionych do głosowania było 15 osób. 13 zagłosowało na Rafała Trzaskowskiego. Po jednym głosie dostali Robert Biedroń i Władysław Kosiniak-Kamysz.

Na platformie wiertniczej "Baltic Beta" 30 głosów oddano na Rafała Trzaskowskiego. Na drugim miejscu był Szymon Hołownia, a na trzecim Krzysztof Bosak.

Na platformie "Petrobaltic" głosowało 35 osób. Najwięcej głosowało na Krzysztofa Bosaka. Drugie miejsce zajął Andrzej Duda, a trzecie Rafał Trzaskowski.

Wśród wyborców na platformie "Petro Giant" pierwsze miejsce zajął Rafał Trzaskowski. Na drugim miejscu był Szymon Hołownia, a na trzecim Andrzej Duda.

Załoga platformy "Lotos Petrobaltic" na prezydenta wybrałaby Rafała Trzaskowskiego. Drugie miejsce przypada Krzysztofowi Bosakowi a trzecie Szymonowi Hołowni. Po jednym głosie dostali Marek Jakubiak i Władysław Kosiniak-Kamysz. 8 członków załogi zagłosowało na Andrzeja Dudę.

Według wyników z ponad 99 proc. komisji wyborczych, I turę wyborów prezydenckich wygrywa Andrzej Duda, który uzyskał ponad 43 proc. głosów.

W drugiej turze z Dudą zmierzy się Rafał Trzaskowski, którego poparło 30,34 proc. wyborców. Na trzecim miejscu jest Szymon Hołownia a na czwartm Krzysztof Bosak.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: wybory 2020, gospodarka, wiadomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
29-06-2020

polKto na Rafała głosuje ten z całą rodziną się masturbuje.Rafałek wprowadzi to w całej Polsce.

29-06-2020

goscten kto z rozrzewnieniem wspomina czasy władzy PO ten zaglosuje na Trzaskowskiego....... tyle ze za ich rządów było zdecydowanie gorzej niz za PiS … Czytaj całość

29-06-2020

Ciekawedużo nam tych polskich statków zostało po 1989?

Rozwiń komentarze (17)