Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Wybory na morzu. Tak głosowano na statkach i platformach wiertniczych

17
Podziel się

Gdyby prezydenta wybierali tylko marynarze i załogi platform wiertniczych, zostałby nim Rafał Trzaskowski. Na żadnej morskiej jednostce nie wygrał Andrzej Duda.

Wybory na statkach wygrałby Rafał Trzaskowski.
Wybory na statkach wygrałby Rafał Trzaskowski. (Wikimedia Commons)
bEqBDLOZ

Wybory przeprowadzono na 6 platformach wiertniczych i statkach odbywających rejsy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, członków komisji wyborczej powołują kapitanowie.

Wśród załogi "Daru Młodzieży" najwięcej wyborców - 47 - oddało głos na Rafała Trzaskowskiego. Drugi wynik uzyskał Krzysztof Bosak - 29 głosów, a na trzecim miejscu był Andrzej Duda.

Załoga statku "Horyzont II" oddała po 9 głosów na Rafała Trzaskowskiego i Szymona Hołownię. Władysław Kosiniak-Kamysz dostał 7 głosów, a Robert Biedroń, Krzysztof Bosak i Andrzej Duda po trzy.

bEqBDLPb
Zobacz także: Profesjonalna bankowość na miarę XXI wieku: profil zaufany

Na "Fryderyku Chopinie" uprawnionych do głosowania było 15 osób. 13 zagłosowało na Rafała Trzaskowskiego. Po jednym głosie dostali Robert Biedroń i Władysław Kosiniak-Kamysz.

Na platformie wiertniczej "Baltic Beta" 30 głosów oddano na Rafała Trzaskowskiego. Na drugim miejscu był Szymon Hołownia, a na trzecim Krzysztof Bosak.

bEqBDLPh

Na platformie "Petrobaltic" głosowało 35 osób. Najwięcej głosowało na Krzysztofa Bosaka. Drugie miejsce zajął Andrzej Duda, a trzecie Rafał Trzaskowski.

Wśród wyborców na platformie "Petro Giant" pierwsze miejsce zajął Rafał Trzaskowski. Na drugim miejscu był Szymon Hołownia, a na trzecim Andrzej Duda.

Załoga platformy "Lotos Petrobaltic" na prezydenta wybrałaby Rafała Trzaskowskiego. Drugie miejsce przypada Krzysztofowi Bosakowi a trzecie Szymonowi Hołowni. Po jednym głosie dostali Marek Jakubiak i Władysław Kosiniak-Kamysz. 8 członków załogi zagłosowało na Andrzeja Dudę.

Według wyników z ponad 99 proc. komisji wyborczych, I turę wyborów prezydenckich wygrywa Andrzej Duda, który uzyskał ponad 43 proc. głosów.

bEqBDLPi

W drugiej turze z Dudą zmierzy się Rafał Trzaskowski, którego poparło 30,34 proc. wyborców. Na trzecim miejscu jest Szymon Hołownia a na czwartm Krzysztof Bosak.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEqBDLPC
gospodarka
wiadomości
KOMENTARZE
(17)
niewierzący
rok temu
głosują na niewierzącego ,na dodatek wroga Polski i Polaków,tak ,pracujcie na tych statkach ,platwormach wiertniczych ,jako zwykli robole.Pracodawcy z zachodnich państw kochaja takich roboli,jak nie bedziecie mieć pracy to zostają szparagi,szczaw i mirabelki u Niemca.
anioł
rok temu
Zapomnieli , kto im zlikwidował PLO i PŻM ?
:))))
rok temu
Założę się, że w żadnym więzieniu również, ani w agencji handlu kobietami itp.
bEqBDLPD
mat
rok temu
Pięć lat temu głosowałem na p.Dudę i jestem sromotnie zawiedzony jego postawą !!!bywając w różnych krajach świata wstyd się przyznać skąd pochodzę bo patrzą na nas jak na zadżumionych,to już za prl było lepiej bo przynajmniej Nam współczuli!!!
piorunem usun...
rok temu
no tak bo PZM po rządach tych co już byli ma ponad setkę statków pod banderą liberii cypru itp