Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zamiast przeciętnego Kowalskiego, Janusz Kowalski i inni. "Rząd rezygnuje z KPO na rzecz trwania przy stołkach"

- To zdumiewające - mówi Marek Sawicki o podejściu rządu do kwestii pozyskania środków z Krajowego Planu Odbudowy. Były minister rolnictwa w programie "Newsroom WP" wskazał na korzyści płynące z przyjęcia KPO, podkreślając fakt, że unijne pieniądze mogłyby pracować na rzecz polskiej gospodarki od października ubiegłego roku. Dlaczego tak nie jest? - Nikt nie zmuszał premiera do akceptacji warunków uruchomienia KPO. Rząd zrezygnował z tych pieniędzy na rzecz trwania przy stołkach - uważa Sawicki. Jak dodał, jego zdaniem wszystko wskazuje na to, że Polska nie otrzyma środków w ramach unijnego programu.
0
0
106
Podziel się
Komentarze (106)
zobacz więcej komentarzy (106)
KOMENTARZE
(106)
pirania
miesiąc temu
Niech Sawicki nie będzie taki mądry, tylko włączy się aktywnie we wsparcie działań dla egzekucji należnych Polsce środków na KPO, a jak nie to nich zabiega o wstrzymanie składek unijnych i odstąpienie od płacenia odsetek od kredytów, które nie zostały uruchomione a "są mrożone, aż my wrócimy do władzy".
Polak
miesiąc temu
Niech tylko spróbują zrezygnować z tych Unijnych Funduszy. Wtedy mogą być pewni ,że jako społeczęństwo zrobimy im bal na miarę Rumuni.
Feliksa
miesiąc temu
To teraz tacy zażądzający państwem mogą być w dziesięciu radach nadzorczych spółek skarbu państwa ale wypas tego chyba tak nie było
dziecko we mg...
miesiąc temu
Czy ci rządzący to naprawdę Polacy czy to zielone ludziki?
Hanys
miesiąc temu
Kiedy Niymcy przydom?
...
Następna strona