Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mikołaj Kunica
|
aktualizacja

Zatrzymanie byłego prezesa Orlenu. Moment nie był przypadkowy?

- Jest wiele rzeczy, które w ostatnim czasie wychodzą. Na przykład sprawa Stefana Niesiołowskiego, który podobno od 2015 roku przyjmował korzyści majątkowe. Zatrzymanie byłego prezesa Lotosu, byłego prezesa Orlenu, Bartłomieja M. - mówiła w programie "Money. To się liczy" Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes Virgin Mobile, była prezes PGNiG. - Nigdy nie wierzyłam w przypadki, mamy w tej chwili nagromadzenie zatrzymań. Kiedyś jeden z menedżerów słusznie powiedział, że Polska to jest taki kraj, w którym na pół roku przed jakimikolwiek wyborami najlepiej jest wyjechać i przeczekać. Chyba coś w tym jest - dodała.

KOMENTARZE
(9)
KLAWISZ
5 lata temu
Żaden syf tzn. prezes lub dyrektorek nie będzie się czuł pewnie wykorzystując stanowisko do zaspakajania własnych korzyści materialnych ! KORUPCJA ,WYPROWADZANIE FORSY Z FIRMY MUSI BYĆ KARANE DŁUGOLETNIM WIĘZIENIEM I PRZEPADKIEM MIENIA W CAŁOŚCI !!! ŻYŁO SIĘ PONAD STAN = RAWICZ-WRONKI !
Tom
5 lata temu
A kiedy przyjdzie kolej na nią
mily
5 lata temu
etatowa Pani prezes, a sprawa HAWE się Pani nie przypomniało?
Mp
5 lata temu
A Oliwa, prezes z urodzenia. Pierwsza, ktorej kariere nalezaloby przeswietlić. Skonczyla muzyczna a zna sie na doslownie wszystkim
dno i metr mu...
5 lata temu
Prawo stanowi, że próg 200.000zł to mienie wielkiej wartości ale "dziennikarz" twierdzi, że 5 mln to na waciki argumentując obrotami Orlenu rzędu 100 mld.....co to za propaganda kryminału? Nie macie nikogo lepszego w redakcji?