Notowania

Zdjęcie obiegło sieć. Ludzie nie dowierzają

"Trudno uwierzyć, ale czasem tak wygląda samolot po wyjściu pasażerów" - taki wpis pojawił się na twitterowym koncie Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego. Do tego zdjęcie, na którym widać, w jakim stanie jest samolot po wyjściu pasażerów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Twitter)
Tak wygląda pokład samolotu po wyjściu pasażerów (Fot: Związek ZZPPiL)

Na Twitterze od kilku dni furorę robi wpis, opublikowany na koncie Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego. Dołączone do niego zdjęcie pokazuje, jak wygląda pokład samolotu po wyjściu z niego pasażerów.

Po tym, co widać w komentarzach można się dowiedzieć, że jest to maszyna Boeing 787, należąca do PLL LOT. Zdjęcie zrobiono po locie rejsowym w klasie economy premium.

Na zdjęciu można zobaczyć dziesiątki papierów, okruchów i porozrzucane po podłodze opakowania, koc i plastikowe folie.

Obejrzyj: Podatek handlowy? Nie łudźmy się: będzie drożej

Internauci nie kryją oburzenia w komentarzach. I sugerują, że linia powinna obciążyć kosztami sprzątania pasażerów tego konkretnego lotu. "Lista pasażerów, numery foteli i tylko wysłać rachunek z ekstra sprzątanie... Przecież, z imienia i nazwiska, wiadomo kto naświnił" - pisze pan Piotr.

Z taką opinią zgadza się pan Marcin. "Przecież wiadomo kto zajmował te miejsca... Powinni dostać fakturkę za doprowadzenie statku powietrznego do stanu sprzed ich wizyty..." - napisał.

"Za to powinny być kary. Serio, przed opuszczeniem miejsc - sprawdzenie jak wyglądają siedzenia i wszystko wokół. Jest syf - płacisz. I to słono" - to kolejny komentarz.

Są też tacy, którzy pozwalają sobie na drobne złośliwości. "Pewnie lot z Brukseli" - żartują użytkownicy w komentarzach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
13-02-2020

GośćTo ludzie pozbawieni kultury, których dotąd nie było stać na wyjazdy, teraz widać ich wszędzie, hałaśliwi, wulgarni, chamscy.

13-02-2020

MIKAJAK MOŻNA ZOSTAWIĆ PO SOBIE TAKI ŚMIETNIK ŚWIADCZY O TYCH PASAŻERACH CO NA TYCH MIEJSCACH SIEDZIELI

13-02-2020

EmsiJak w samolocie tak w domu xD . Nic dodać nic ująć.........

Rozwiń komentarze (340)