Notowania

Znany biznesmen krytykuje LOT. "To jest absolutne dno"

"Frustracja sięga zenitu - po 16 godzinach pracy chcesz się dostać do domu i tkwisz na lotnisku, bo twój lot krajowy, trwający niby 35 minut, jest opóźniony o 2 godziny" - skarży się w serwisie społecznościowym LinkedIn biznesmen Rafał Brzoska. Twórca Paczkomatów ironizuje, że pora założyć własne linie lotnicze.

Podziel się
(PAP)
(Fot: Aneta Oksiuta)

Podróżowanie samolotem to w teorii szybki i wygodny sposób na pokonywanie długich dystansów. W teorii, bo w praktyce może się okazać udręką. Na takową skarży się szef firmy InPost Rafał Brzoska. Sytuację opisał w serwisie społecznościowym LinkedIn.

"To jest absolutne DNO!!!! Obiecałem sobie, że nigdy więcej nie będę tego komentować, ale najzwyczajniej w świecie nie potrafię!!! Nie rozumiem jak można chwalić się otwieraniem kolejnych kierunków w sytuacji, gdy w czasach pięknej pogody od kilku dni średnie opóźnienie na krajowych kierunkach wynosi ponad godzinę!!! A dziś proszę samemu ocenić !!!" - napisał (pisownia oryginalna).

Samolot PLL LOT
Połączenie gigantów. LOT łączy siły z Sabre

Załączył również zrzut ekranu z wykazem lotów PLL LOT, bo właśnie z usług tej firmy skorzystał.

Obejrzyj: LOT chce dorzucić do budowy CPK. "Ten biznes się opłaca"

(Linkedin)
(Fot: Rafał Brzoska)

Brzoska ironizuje na koniec wpisu, że po InPoście pora na założenie firmy InLot.

Boeing 767 SP-LPC na lotnisku w Warszawie.
Rewolucja w PLL LOT. Znika Prince Polo, pojawią się Grześki

W środę z samego rana wysłaliśmy do LOT-u pytanie o przyczyny licznych opóźnień. Pytamy również o to, na co mogą liczyć pasażerowie opóźnionych lotów. Odpowiedź opublikujemy po jej otrzymaniu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące