Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Daniel Bochen
|

Życzenia noworoczne - oficjalne. Złóż życzenia kontrahentom i partnerom biznesowym

0
Podziel się:

Złożenie życzeń noworocznym swoim partnerom biznesowym i klientom jest miłym gestem gwarantującym dobrą współpracę na kolejny rok. Poniżej prezentujemy przykładowe, oficjalne życzenia noworoczne.

Życzenia noworoczne - oficjalne
Życzenia noworoczne - oficjalne (East News)

Życzenia są jedną z tradycji noworocznych. Warto byśmy w tym okresie pamiętali również o naszych klientach i partnerach biznesowych. W tym artykule prezentujemy przykładowe życzenia noworoczne.

Życzenia noworoczne - oficjalne:

Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak wiec dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro.

Z okazji nadchodzącego 2019 roku spieszę złożyć życzenia wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia i szczęścia na każdy dzień. Niech Nowy Rok będzie korzystny zarówno pod względem prywatnym, jak i zawodowym, dając szansę na spełnienie marzeń. Życzę również wielu okazji do uśmiechu i radości oraz spokoju ducha.

Na nadchodzący Nowy Rok pragnę złożyć życzenia wszelkiej pomyślności. Życzę sił i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów. Sukcesów w pracy oraz życiu osobistym. Podejmowania trafnych decyzji w trudnych sytuacjach. Nade wszystko życzę zdrowia i spokoju ducha. Dołączam wyrazy serdecznych pozdrowień.

Wielu sukcesów, odważnych marzeń,
mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju
i pomyślności na cały nadchodzący 2018 rok

W te piękne i jedyne w roku chwile, chcę złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni, bogatego Gwiazdora i szczęśliwego Nowego Roku.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)