Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. KRWL
|

Polska niczym azjatycki tygrys. Jarosław Kaczyński zachwala Polski Ład

60
Podziel się:

Jarosław Kaczyński, podobnie jak inni politycy PiS, wyruszył w Polskę, żeby zachwalać Polski Ład. Prezes PiS obiecuje Azję nad Wisłą.

Polska niczym azjatycki tygrys. Jarosław Kaczyński zachwala Polski Ład
Polska ma być azjatyckim tygrysem w Europie. Jarosław Kaczyński obiecuje wszystkim ulgi (PAP, Szymon Łabiński)
bFflTWad

Jarosław Kaczyński bardzo mocno zachwala Polski Ład i rozwiązania, które zostały w nim zawarte.

Zdaniem prezesa Prawa i Sprawiedliwości nowe pomysły Zjednoczonej Prawicy to jeszcze więcej ulg dla Polaków. W Polsce ma być jak w krajach azjatyckich.

- To razem wziąwszy, a tych ulg jeszcze jest dużo więcej, stworzy system, który był stosowany w tych tak zwanych azjatyckich tygrysach, a także w niektórych państwach europejskich, i służył jednemu, służył temu, żeby gospodarka nie tylko się szybko rozwijała, ale także się szybko unowocześniała. Bo to jest nam bezwzględnie potrzebne. Musimy unowocześniać polską gospodarkę – tak zachwalał podczas spotkań z wyborcami Polski Ład wicepremier Kaczyński.

bFflTWaf
Zobacz także: Lex TVN. Ekonomista: Zagrożenie dla gospodarki, inwestorzy już o to pytają

Kaczyński mówił też o nowych pomysłach dla przedsiębiorców – możliwości ryczałtowego płacenia podatków przy firmach. Dotąd było to 250 tys. euro obrotu, a teraz ma być 2 mln (euro) obrotu. - Dwa miliony euro, czyli 9 mln złotych – tłumaczy Kaczyński.

Prezes PiS nie odniósł się w trakcie wstąpień do planów, w ramach których przedsiębiorcy zostaną pozbawieni ulgi dotyczącej składki zdrowotnej od podatku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFflTWaG
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(60)
Anatol
2 dni temu
Nikt sie nie przejmował za czasów Tuska gdy ludzie byli wyrzucani z pracy na bruk bo to było jedyne wyjście w walce z inflacją w 2008 r. bo przecież nie było zaczarowanego przycisku. Co was psedo-elito to obchodziło-Nic ! Nie interesowaliście sie tym a więcej kręciliście lody na pseudo-prywatyzacji komunisty Balcerowicza,bieda aż piszczała po byłych PGR-ach,kto wówczas interesował sie losem stoczniowców zamykanych stoczni polskich by przecież za Odrą w Rostowie mogła działać stocznia niemiecka. Nikt wówczas nie przejmował sie losem przetwórni na rynku rolnym gdzie wszystkie oddano za bezcen obcemu kapitałowi -do dziś odbija sie to "czkawką" rolnikom. Sprywatyzowano tylko po to by zamknąć polskie cukrownie. I wile wiele innych rzeczy strasznych które działy sie za czasów PO_PSL, dodam emeryturę do 67lat,zabranie szkodliwego w zakładach przemysłowych i tak można ciągnąć i ciągnąć .Wy wirtualni Polacy myślicie ,że Naród ma sklerozę i tego nie pamięta. Nigdy więcej rządów Totalnej Opozycji służącej obcym nacjom -zwłaszcza naszym zachodnim sąsiadom. Niemcom nie podoba się rosnąca gospodarka Polska,chcieli by mieć w centrum europy polskiego parobka ,takiego co by dalej zbierał szparagi.Panie Jarosławie Kaczyński Naród z panem a Targowicą proszę się nie przejmować.Gołym okiem widać ,że zwykłemu ,szaremu obywatelowi RP jest dużo ,dużo lepiej niż za czasów rządów PO_PSL !
zenek
6 miesięcy temu
Dzięki wam dogonimy Kore Północną to będzie tygrys po waszemu i ogłosicie to jako KOLEJNY SUKCES
zenek
6 miesięcy temu
Dzięki wam dogonimy Kore Północną to będzie tygrys po waszemu i ogłosicie to jako KOLEJNY SUKCES
bFflTWaH
Johny
6 miesięcy temu
Obiecanki gonią obiecanki - bo najłatwiej obiecać, gorzej je realizować. Co z piątkakawczora, gdzie mieszkanie+ i reszta tych bajek. Teraz kolejne by mamić durny elektorat.
Piotrek
6 miesięcy temu
I to mówi facet, który nie ma konta bankowego a może ktoś mu je założył. Jest na bakier z komputerem i komórką.
...
Następna strona