Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
afera knf
27.11.2018 10:22

Marcinkiewicz dla money.pl o akcji CBA. "Próba zamknięcia afery"

- Marek Chrzanowski nie działał sam - przekonuje były premier Kazimierz Marcinkiewicz w rozmowie z money.pl. Odniósł się w ten sposób do wtorkowego zatrzymania byłego szefa KNF przez CBA.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Leszek Kotarba/East News)
- Obok mamy większą aferę dotyczącą próby wykorzystania instytucji państwowych do osłabienia banku i jego przejęcia - komentuje zatrzymanie byłego szefa CBA Kazimierz Marcinkiewicz.

We wtorkowy poranek funkcjonariusze CBA zatrzymali Marka Chrzanowskiego, byłego szefa CBA. Stało się to 2 tygodnie po opublikowaniu przez "Gazetę Wyborczą" informacjach o taśmach, które nagrał miliarder Leszek Czarnowski. Jak twierdzi, Chrzanowski miał przedstawiać mu propozycję o charakterze korupcyjnym.

KNF ma nowego szefa. Co teraz z bankami Leszka Czarneckiego

Były premier Kazimierz Marcinkiewicz w rozmowie z money.pl przekonuje, że zatrzymań powinno być więcej. - Niestety obawiam się że zatrzymanie tylko Marka Chrzanowskiego jest próba zamknięcia afery. Chrzanowski nie działał sam. Poza tym obok mamy większą aferę dotyczącą próby wykorzystania instytucji państwowych do osłabienia banku i jego przejęcia. W tej sprawie mamy zaskakujące milczenie - stwierdził.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Tagi: afera knf, knf, kazimierz marcinkiewicz, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
27-11-2018

100nogaZgadzam się w 100% próbują aferę zamieść pod dywan a mają w tym praktykę.

27-11-2018

loltemu panu już dziękujemy

27-11-2018

Jerzy GórnyKazimierz Dolny.

Rozwiń komentarze (1478)