Trwa ładowanie...
bELwabGZ
Notowania

Informacje W Cv – Wszystkie wiadomości

Doświadczenie zawodowe w CV
02.08.2020 13:53

PISANIE CV
 / 
Doświadczenie zawodowe w CV

Jak najlepiej opisać w CV swoje doświadczanie zawodowe? Wypunktować w każdym ze stanowisk swoje obowiązki czy może osiągnięcia? A może wystarczy napisać ogólnie a w liście motywacyjnym opisać przebieg kariery?

CV na Facebooku
21.01.2014 11:26

PISANIE CV
 / 
CV na Facebooku

"Czy warto na Facebooku przygotować swój życiorys? Nie lubię „promować” się w sieci. Nie chcę udostępniać nigdzie mojego zdjęcia, moich danych a tym bardziej historii zawodowej. Czy to mnie skreśla z rynku pracy?"

Handel CV w sieci
21.01.2014 10:31

PISANIE CV
 / 
Handel CV w sieci

Ostatnio zadzwoniła do mnie rekruterka z firmy, która zatrudnia akwizytorów. Przyznam, że byłam bardzo zaskoczona, gdyż nigdy nie aplikowałam na takie stanowisko a tym bardziej do firmy, z której dostałam telefon. Czy to możliwe, by ktoś „handlował” moim CV?

Zbyt dobre CV odstrasza?
14.10.2013 11:21

PISANIE CV
 / 
Zbyt dobre CV odstrasza?

Mam ponad 10 lat doświadczenia w zarządzaniu dużymi zespołami składającymi się z pracowników z całego świata. Od 10 lat pracuję w branży tłumaczeniowej. Od 3 lat zarządzam operacjami. Po restrukturyzacji firmy od pół roku pozostaję bez pracy. Firmy albo odrzucają moją kandydaturę, bo mam zbyt mocne CV? Jak przekonać pracodawców do siebie?

Przyznać się do nielegalnej pracy?
08.04.2013 9:48

PISANIE CV
 / 
Przyznać się do nielegalnej pracy?

Chcę podjąć pracę w fabryce przy produkcji. Do tej pory mam spore doświadczenie w tym fachu, ale pracowałam nielegalnie. Czy mogę zatem napisać o tym w CV?