GDDKiA ogłosi przetarg, którego wyczekują właściciele elektryków. Inwestycja ułatwi podróże po kraju
GDDKiA planuje przetarg na budowę stacji ładowania pojazdów elektrycznych na Miejscach Obsługi Podróżnych przy trasach ekspresowych oraz autostradach. Na każdym MOP-ie przewidziano osobną infrastrukturę dla samochodów osobowych i ciężarowych - podał rzecznik drogowców.