Polacy postawili złoty budynek. 14 tys. km od kraju
Polska inwestycja na Antarktyce weszła w kluczową fazę. Zakończono montaż konstrukcji nowego budynku głównego Polskiej Stacji Antarktycznej im. Henryka Arctowskiego. Prace prowadzono 14 tys. km od kraju, w ekstremalnych warunkach pogodowych.