Wipler odwiedził prezesa Zondy w Monako. Tydzień później bronił giełdy w Sejmie
W lipcu 2025 roku poseł Przemysław Wipler i jego wieloletni wspólnik Michał Krzymowski odwiedzili w Monako prezesa Zondacrypto Przemysława Krala. Po wizycie powiązane z nimi podmioty otrzymały od kryptogiełdy łącznie 160 tys. euro, a Wipler dostał listę uwag do ustawy o kryptoaktywach.