Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Będą nas namawiać do wybierania samorządowców

0
Podziel się

Kampania Masz głos masz wybór ma poprawić fatalną frekwencję.

Będą nas namawiać do wybierania samorządowców
(PAP/Tomasz Gzell)
bEiaUVeJ

Rusza kampania informacyjna _ Masz głos, masz wybór _, której celem jest zwrócenie uwagi Polaków na wagę wyborów samorządowych.

Kampania ma skłaniać do korzystania z biernego prawa wyborczego i zachęcać do oddania świadomego głosu w wyborach.

Przemysław Radwan, koordynator kampanii tłumaczy, że kampania ma zachęcić osoby aktywne lokalnie do startu w wyborach.

bEiaUVeL

POSŁUCHAJ PRZEMYSŁAWA RADWANA:

Przemysław Radwan zwraca uwagę, że radnym może zostać każdy aktywny działacz lokalny.

Ewa Kulik-Bielińska z koordynującej projekt Fundacji Batorego podkreśla, że kampania zachęcająca do wzięcia udziału w wyborach jest w znacznej mierze skierowana do kobiet.

Przemysław Radwan wyjaśnia, że drugi cel kampanii to poprawa frekwencji.

bEiaUVeR

*POSŁUCHAJ PRZEMYSŁAWA RADWANA: *

Hasło pierwszej części kampanii brzmi _ Przyszli radni są tuż obok ciebie! Znasz ich? Przekonaj ich! _ i ma zwrócić uwagę mieszkańców gmin, że w sąsiedztwie są aktywni działacze, którzy mogą zostać radnymi, lecz należy ich do tego zachęcić.

Druga część kampanii wystartuje przed wyborami i będzie zachęcać do świadomego oddania głosu.

Jeszcze nie znamy terminu wyborów samorządowych. Najprawdopodobniej odbędą się one w drugiej połowie listopada.

bEiaUVeS
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/236/t44524.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/znamy;strategie;partii;w;najblizszych;wyborach,143,0,658063.html) Znamy strategie partii w najbliższych wyborach PO postawi na duże miasta, PSL na normalność, a SLD na równouprawnienie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/251/t20731.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/olejniczak;jednym;z;kandydatow;na;prezydenta;warszawy,31,0,653087.html) Olejniczak jednym z kandydatów na prezydenta Warszawy W połowie listopada wybory samorządowe.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/181/t20405.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sld;ma;plan;jak;zdobyc;20;procent;poparcia,149,0,649621.html) SLD ma plan jak zdobyć 20 procent poparcia Przed wyborami samorządowymi ma powstać porozumienie partii, społeczników i związkowców.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/179/t91827.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/platforma;przygotowuje;sie;do;wyborow,102,0,643686.html) Platforma przygotowuje się do wyborów Możliwe, że w kilku miejscach kandydatów do samorządów wyłonią prawybory.
bEiaUVfm
KOMENTARZE
(0)