Notowania

rosja
31.12.2013 08:48

Bilans zamachu w Wołgogradzie. Więcej ofiar

Do 33 wzrosła liczba ofiar dwóch aktów terrorystycznych w Wołgogradzie na południu Rosji. W nocy w szpitalu zmarła osoba ciężko ranna w trakcie wybuchu na dworcu kolejowym.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Euronews/PrntScrn/YouTube)

Jednocześnie po uściśleniu podliczeń okazało się, że podczas wczorajszego zamachu na trolejbus zginęło 15 osób, a nie 14 jak wcześniej podawano.

Lekarze nadal walczą o życie 106 osób rannych, w tym kilkumiesięcznej dziewczynki. Stan jednej piątej z nich jest ciężki lub bardzo ciężki. 15 osób poważnie rannych przewieziono na leczenie do Moskwy.

Zamach w Rosji. Trolejbus rozerwany na kawałki

  • fot: PAP/EPA
  • fot: PAP/EPA
  • fot: PAP/EPA
  • fot: PAP/EPA [ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://manager.money.pl/galerie/zamach-w-rosji-trolejbus-rozerwany-na-kawalki-g650497.html) Mieszkańcom Wołgogradu pomagają również lekarze psycholodzy. - _ Mamy duże telefonów o pomoc od rodzin ofiar i zwykłych mieszkańców _ - mówi Olga Makarowa, szefowa Centrum Pomocy Psychologicznej Ministerstwa do Spraw Nadzwyczajnych

W Wołgogradzie dokonano już identyfikacji wszystkich ofiar. Dziś odbędą się pierwsze pogrzeby. W cerkwiach odprawiane są msze za zmarłych.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: rosja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz