Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
euro 2012 w polsce
31.03.2011 06:27

Dziś ostatnia szansa, by zamówić bilety na Euro

W połowie kwietnia UEFA rozlosuje bilety pomiędzy chętnymi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(wonker/CC/Flickr)

UEFA rozlosuje bilety na Euro 2012 w połowie kwietnia, ale dziś mija termin ich zamawiania. Money.pl podpowiada, jak zapisać się na wymarzone wejściówki.

W zgłoszeniach na bilety nie ma znaczenia kolejność rejestracji, więc równe szanse wylosowania wejściówek mają zarówno ci, którzy zrobili to pierwszego dnia, jak i ci którzy zrobili to dziś. Podczas pierwszych dni działania systemu było tylu chętnych, że komputery w centrali UEFA nie nadążały z ich obsługą.

A jak zgłosić się do losowania? Trzeba zacząć od założenia konta. Można to zrobić na stronie UEFA - www.uefa.com. Wystarczy u góry ekranu kliknąć zakładkę Euro 2012 a po wyświetleniu się nowego ekranu zakładkę tickets.

Następnie wybieramy przycisk ticket portal, który prowadzi nas do strony, na której możemy zarejestrować konto. Po kliknięciu przycisku stwórz konto przechodzimy do zasadniczego formularza rejestracyjnego. Wpisujemy tam wymagane przez system dane. Potem trzeba jeszcze zalogować się na koncie e-mail, gdzie czeka na nas wiadomość z linkiem aktywującym konto. Wiadomość zawiera też numer klienta, którego będziemy używać jako naszego loginu.

Po kliknięciu w link aktywacyjny wyświetli się również nasz numer klienta i opcja zaktualizuj swoje dane. Będzie ona dostepna przy każdym logowaniu się do systemu.

Bilety są oferowane w trzech kategoriach cenowych. Możemy je zamawiać na kilka sposobów. Po pierwsze jako wejściówki na pojedyncze mecze. Na każdy spotkanie możemy zamówić maksymalnie 4 bilety. Alternatywnie możemy też wybrać ofertę pakietów wejściówek: na wszystkie mecze naszej drużyny, wszystkie mecze grupowe w danym mieście lub wszystkie mecze pucharowe w danym mieście. W każdym z tych przypadków także możemy złożyć zamówienie na pakiety dla maksymalnie 4 osób.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/222/t134110.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/bilety;na;euro;2012;strona;uefa;tylko;dla;cierpliwych,190,0,786366.html) Bilety na Euro 2012. Strona UEFA tylko dla cierpliwych Od północy można rejestrować się by wybrać wejściówki na mecze. Niestety strona wciąż jest przeciążona.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/5/t134149.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/bilety;na;euro;2012;nie;daj;sie;oszukac,131,0,787075.html) Bilety na Euro 2012. Nie daj się oszukać Trwa szturm na portal UEFA. W sieci pojawiły się też fałszywe strony oferujące wejściówki.
Tagi: euro 2012 w polsce, bilety, euro, poradnik, konto, uefa, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz