Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Eksplozje w Sztokholmie - jedna osoba zabita

0
Podziel się:

Wybuchy na ruchliwej, handlowej ulicy spowodowały panikę wśród
robiących świąteczne zakupy.

Eksplozje w Sztokholmie - jedna osoba zabita
(EPA/Marc Femenia)

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w dwóch wybuchach, w tym samochodu, do których doszło w sobotę w centrum Sztokholmu. Wybuchy wywołały panikę wśród robiących świąteczne zakupy.

Rzeczniczka policji Petra Sjoelander powiedziała, że doszło do eksplozji samochodu w pobliżu Drottninggatan - ruchliwej pełnej sklepów ulicy w centrum stolicy Szwecji. Wkrótce po tej eksplozji nastąpił drugi wybuch na tej samej ulicy, po którym znaleziono rannego.

- _ Na razie nie wiemy zbyt wiele. Ustaliliśmy, że w centrum miasta wybuchł samochód, a potem stanął w płomieniach. Kilkaset metrów dalej prawdopodobnie nastąpiła druga, mniejsza eksplozja. Znaleziono tam ciężko rannego mężczyznę, który następnie zmarł. Dwie osoby z mniejszymi obrażeniami odwieziono do szpitala _ - powiedziała Petra Sjoelander. Na razie nie wiadomo, w której z dwóch eksplozji ucierpiały.

Według szwedzkiego dziennika _ Dagens Nyheter _, wybuchł samochód, pod który podłożono bombę. Szwedzka policja bada przyczynę zdarzenia.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/167/t115111.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kolejne;bomby;w;przesylkach;eksplozja;w;centrum;aten,47,0,703023.html) Kolejne bomby w przesyłkach. Eksplozja w centrum Aten Bomby przeznaczone były dla ambasad Meksyku, Holandii i Belgii oraz do rąk prezydenta Francji.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t91184.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wybuch;w;belgii;dwie;osoby;nie;zyja,18,0,682002.html) Wybuch w Belgii, dwie osoby nie żyją 17 osób odniosło obrażenia. Powodem był najprawdopodobniej wyciek gazu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/232/t115176.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wybuch;bomby;w;centrum;warszawy;przez;zawod;milosny,48,0,703280.html) Wybuch bomby w centrum Warszawy. Przez zawód miłosny? Bomba wybuchła w mieszkaniu, podczas interwencji policyjnej. Ranny został między innymi policjant i 31-letni mężczyzna, który przebywał w lokalu. Drugi policjant został ogłuszony.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)