Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Hiszpańskie prostytutki muszą nosić kamizelki odblaskowe

0
Podziel się

Dotyczy to tych, które czekają na klientów przy drogach.

Hiszpańskie prostytutki muszą nosić kamizelki odblaskowe
(The Intrepid Traveler/CC/Flickr)
bEhPbkJh

Mandaty, nakładane przez policję, okazały się skuteczne i prostytutki, oczekujące na klientów przy obwodnicy miasta Els Alamus w Katalonii zaczęły nosić... kamizelki odblaskowe, wymagane przepisami o ruchu drogowym.

Powiedział o tym burmistrz Els Alamus, Jose Maria Bea. Według jego informacji, gdy policja zaczęła karać przedstawicielki najstarszego zawodu świata za przebywanie przy autostradzie bez kamizelek mandatami wysokości 40 euro, około 10 pań postanowiło stosownie się ubrać.

Bea podkreślił, że działania policji są podyktowane względami bezpieczeństwa, może bowiem dochodzić do groźnych sytuacji, jeśli kierowca nie zauważy w porę stojącej przy drodze prostytutki.

bEhPbkJj

Prostytucja nie jest w Hiszpanii zabroniona, chociaż niektóre miasta wprowadzają lokalne ograniczenia i zakazy.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/11/t97547.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/czy;seks;i;narkotyki;da;sie;wliczyc;do;polskiego;pkb,125,0,689277.html) Czy seks i narkotyki da się wliczyć do polskiego PKB? GUS szykuje się do policzenia, ile wart jest czarny rynek w kraju. To inicjatywa Eurostatu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/120/t16504.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/usa;renomowany;ekonomista;zbadal;prostytucje,127,0,311679.html) USA: Renomowany ekonomista zbadał prostytucję Steve Levitt zaprezentował empiryczną analizę ulicznej prostytucji w Chicago
[ ( http://static1.money.pl/i/h/69/t9797.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci/artykul/wegry;prostytutki;beda;wystawiac;rachunki,249,0,267769.html) Węgry: Prostytutki będą wystawiać rachunki Węgierski urząd podatkowy rozciągnął walkę z szarą strefą w gospodarce na najstarszy zawód świata.
bEhPbkJK
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)