Notowania

igrzyska olimpijskie
24.07.2012 07:16

Igrzyska Olimpijskie w Londynie w chaosie

Setki zagranicznych turystów uskarża się na niebywały chaos i nieudolność oficjalnej agencji dystrybucji biletów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(13bobby/CC/Flickr)

*W Londynie otwarto punkty odbioru zamówionych w internecie biletów na igrzyska olimpijskie. Setki zagranicznych turystów uskarżało się od pierwszego dnia na niebywały chaos i nieudolność oficjalnej agencji dystrybucji biletów na Stany Zjednoczone, Kanadę, Australię i Skandynawię. *

Klienci z tych krajów już dawno zapłacili za swoje miejsca i mieli tylko odebrać bilety w biurze oficjalnej agencji CoSport w centrum Londynu. Sfrustrowani turyści skarżyli się telewizji BBC na ponad dwu i półgodzinne kolejki i koszmarną organizację.

Po południu kolejka w końcu ruszyła, ale wielu klientów odchodziło niezadowolonych. Jedni nie dostali tyle biletów, ile kupili, inni otrzymali miejscówki rozstrzelone po różnych trybunach.

Firma CoSport wydała oświadczenie z przeprosinami, ale podkreśla, że prosiła, by klienci unikali pierwszego dnia dystrybucji i godzin szczytu.

Czytaj więcej w Money.pl
Nie musisz mieć biletu by poczuć się jak na olimpiadzie Nie masz biletu, a chciałbyś przeżyć igrzyska w Londynie? Nic łatwiejszego...
"W polskim sporcie brakuje selekcji" Andrzej Person powiedział, że liczy na igrzyskach w Londynie na co najmniej 10 medali zdobytych przez Polaków.
Wystąpi na olimpiadzie po raz piąty Rumunka Lidia Simon przechodzi, a raczej przebiega , do historii igrzysk: będzie pierwszą kobietą, która po raz piąty wystąpi w maratonie.
Tagi: igrzyska olimpijskie, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz