Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
olimpiada w soczi
11.12.2012 11:35

Igrzyska olimpijskie w Soczi. Na wypadek złej pogody mają plan B, a nawet C

Do zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi pozostał ponad rok, ale dwa z olimpijskich obiektów - skocznia narciarska oraz lodowisko, na którym rywalizować będą łyżwiarze figurowi - zostały już sprawdzone podczas zawodów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(imago sportfotodienst/EAST NEWS)

*Do zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi pozostał ponad rok, ale dwa z olimpijskich obiektów - skocznia narciarska oraz lodowisko, na którym rywalizować będą łyżwiarze figurowi - zostały już sprawdzone podczas zawodów. *

Przewodniczący komitetu organizacyjnego igrzysk w Soczi, Dmitrij Czernyszenko, jest bardzo zadowolony z przebiegu obu imprez. Zapewnia, że w przypadku dyscyplin rozgrywanych na zewnątrz organizatorzy są przygotowani nawet na bardzo niesprzyjające warunki atmosferyczne.

_ - Na wypadek złej pogody, jak to miało miejsce podczas igrzysk w Vancouver, mamy opracowane plany B i C. Do pokrycia naszej wspaniałej skoczni narciarskiej użyjemy prawdziwego śniegu przechowanego z poprzedniego sezonu. Jest także plan C - mamy bowiem urządzenia, które produkują śnieg nawet, gdy temperatura sięga plus 15 stopni _.

Czytaj więcej w Money.pl
Olimpiada zimowa w Polsce? To zależy od... Tusk zaznacza jednak, że to, czy uda się go zrealizować, zależy od dokładnej analizy finansowej.
Nowa mistrzyni z Londynu. Czekała 44 dni Nowozelandzkiej kulomiotce Valerie Adams zwycięstwo w igrzyskach w Londynie zapewniła dyskwalifikacja za doping Białorusinki Nadieżdy Ostapczuk.
Minister bierze się za związki sportowe - _ Nasze osiągnięcia na olimpiadzie nie są zbyt imponujące _ - przyznała Joanna Mucha. I zapowiada rozliczenie związków z działalności.
Złotego medalistę najlepiej urodzić 23 marca Największe szanse na zwycięstwo mają osoby, które urodziły się 23 marca.
Tagi: olimpiada w soczi, soczi, wiadmomości, wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz