Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Imigranci porzuceni przez przemytników

0
Podziel się:

Patrol amerykańskiej straży przybrzeżnej znalazł na bezludnej wyspie u wybrzeży Portoryko 84 osoby porzucone tam przez przemytników imigrantów.

Imigranci porzuceni przez przemytników
(Mike Miley/CC BY-SA 2.0/Flickr)
bEswXNIl

Patrol amerykańskiej straży przybrzeżnej znalazł na bezludnej wyspie u wybrzeży Portoryko 84 osoby porzucone tam przez przemytników imigrantów - poinformował wczoraj rzecznik straży przybrzeżnej USA Jeffrey Quinones.

Niedoszli emigranci zostali porzuceni na wysepce Desecheo leżącej 20 km od wybrzeży Portoryko. Wczoraj zabrały ich stamtąd kutry straży przybrzeżnej. Dwie kobiety trafiły do szpitala, reszta odnalezionych osób jest w dobrej kondycji.

Prawdopodobnie zostaną oni deportowani do swych rodzinnych krajów - przewiduje AP. Według Quinonesa przemytnicy emigrantów dość często porzucają ich na małych wyspach na zachód od Portoryko, po czym szerzą pogłoski, że dotarli oni do kraju, do którego chcieli uciec. W tym roku zatrzymano już kilkuset Haitańczyków, którzy usiłowali się dostać do Portoryko.

bEswXNIn
Czytaj więcej w Money.pl
Moździerze, broń i amunicja ukryte na statku Na pokładzie statku podczas rutynowej kontroli znaleziono broń palną, granaty, moździerze, amunicję i duże ilości ładunków wybuchowych - podaje grecka agencja ANA.
Przemyt w Portugalii. Kokaina w bananach Ponad 800 kilogramów kokainy skonfiskowała policja w lizbońskim porcie. Zatrzymano pięć osób.
Strażnicy przechwycili rekordowy przemyt Przechwycono trzy samochody oraz 5,5 tysiąca kartonów papierosów o łącznej wartości ponad 600 tysięcy złotych
bEswXNIO
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)